PEG PEREGO Przyczepa John Deere

IGTR0941

8005475362969_MAX

Peg Perego

Dostępność:

Dostawa od:
0,00 zł
brutto

17 Przedmioty

195,00 zł brutto

Opis produktu

Weź ze sobą swoje skarby!


PEG PEREGO Przyczepa John Deere

 

Peg Perego przyczepa John Deere została stworzona dla dzieci, które uwielbiają wozić ze sobą swoje zabawki lub też zbierać skarby w czasie podróży. Jej kolory idealnie pasują do traktorków będących repliką słynnych amerykańskich trakatorów John Deere. Żółto-zielone barwy widać już z daleka. Są żywe i nie blakną w wyniku działania promieni słonecznych. Przyczepka to wspaniały prezent dla każdego malucha, który posiada traktorek elektryczny John Deere!

 

Stabilna i lekka

Przyczepka Peg Perego John Deere może pomieścić nawet 10 kg. Posiada 3 boczne zabezpieczenia stylizowane na drewniane. Chronią one skarby malucha przed wypadnięciem. Przyczepka nie posiada tylnego zabezpieczenia, dzięki czemu maluchowi jest łatwiej załadować i wyładować towar. O stabilność dbają wytrzymałe koła, które charakteryzuje duża przyczepność do podłoża, w tym trawy, błota, piachu czy mokrej nawierzchni. Nad nimi znajdują się dodatkowo błotniki, dzięki którym przedmioty w przyczepce nie zostaną ochlapane. Solidna ruchoma podstawa przyczepki Peg Perego John Deere chroni skarby malucha przez zabrudzeniem, a także przed wypadnięciem. Ponadto bardzo ławo się ją czyści, jest także odporna na warunki atmosferyczne.

 PEG PEREGO Przyczepa John Deere

 PEG PEREGO Przyczepa John Deere

 

Peg Perego S.P.A. jest firmą posiadającą certyfikat ISO 9001. Certyfikat ten stanowi gwarancję uczciwości wobec klientów i sprzyja zaufaniu wobec marki. Zabawki są zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa europejskiej rady społeczności ekonomicznej z dyrektywą 88/378/ce z dnia 3 maja 1988.

Specyfikacja:

   • jednoosiowa przyczepa z dyszlem może być przyczepiona do pojazdów Peg Perego (na pedały i elektrycznych)

   • karoseria odporna na zabrudzenia

   • przeznaczona dla dzieci od 2 lat

   • solidna, stalowa oś kół i lekkie prowadzenie

   • Rozmiar: 68.5 cm x 42 cm x 47.5 cm

   • Maksymalne obciążenie: 10 kg

Specyfikacja

PłećChłopiec
Wiek dziecka4-5 lat, 2-3 lata
Gwarancja24 miesiące, producenta

Opinie

Napisz opinie

PEG PEREGO Przyczepa John Deere

PEG PEREGO Przyczepa John Deere

Inne w tej kategorii
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a