Pojazdy akumulatorowe Peg-Perego

Pojazdy akumulatorowe. Traktor i quad Peg-Perego

Pojazdy na akumulator, takie jak traktorki i quady dla dzieci są skrytym marzeniem niejednego chłopca i dziewczynki. Zapewniają świetną zabawę na świeżym powietrzu i są jednocześnie bardzo bezpieczne. Jednymi z najpopularniejszych pojazdów tego typu są modele marki Peg Perego - przyjrzymy się im z bliska.

Pojazdy akumulatorowe

Pojazd na akumulator to uniwersalna zabawka, która zachęca dziecko do aktywnego spędzania czasu. Jeżdżąc po ogródku, działce, czy alejkach parkowych mały rajdowiec szlifuje wiele cennych umiejętności, takich jak koordynacja wzrokowo-słuchowa, zdolność koncentracji i umiejętność prowadzenia pojazdu (niejednokrotnie modele dla starszych dzieci posiadają skrzynie biegów).

Traktor Peg-Perego

Traktorki na akumulator sprawdzą się nie tylko podczas jazdy po asfalcie, czy bruku. Pokonywanie nierówności terenu na tego typu pojeździe dostarczy mnóstwa frajdy każdemu fanowi pojazdów rolniczych. Szczególnie godne polecenia są pojazdy akumulatorowe Peg-Perego – traktor John Deere to wręcz kultowy model, w którym każde dziecko poczuje się jak prawdziwy farmer.

Quad Peg-Perego

Nie mniej pożądany przez dzieci jest quad na akumulator, który zdobył dużą popularność już kilka lat temu. Marzy o nim każdy miłośnik przygód w terenie. Rodzice bardzo często wybierają dla swoich pociech quady Peg-Perego, które osiągają bezpieczne dla najmłodszych prędkości, zapewniają stabilną jazdę (dzięki solidnym kołom) oraz umożliwiają świetną zabawę podczas przejażdżki po nierównej powierzchni.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu wszystkich rodziców, którzy chcą sprezentować swojemu dziecku solidny i trwały traktor lub quad na akumulator cenionego producenta. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości, niezawodnych i bezpiecznych pojazdów akumulatorowych Peg-Perego oraz innych marek, zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Przejdź do kategorii pojazdy elektryczne per perego >>>

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a