Minimen.pl to internetowy sklep z zabawkami, który został stworzony z myślą o najmłodszych. W skład naszego kompleksowego asortymentu wchodzą zarówno zabawki dla niemowląt, przedszkolaków, jak i uczniów szkoły podstawowej. Wszystkie oferowane produkty zostały starannie dobrane, posiadają wymagane certyfikaty i cechują się bardzo wysoką jakością wykonania. Współpracujemy tylko z renomowanymi i sprawdzonymi markami, aby móc zapewnić naszym małym Klientom trwałe, bezpieczne i wartościowe zabawki, które będą służyć im przez lata.

Poszerzając nasz asortyment sprzedażowy zwracamy dużą uwagę na walory edukacyjne nowych produktów, wyznając zasadę, że nauka poprzez zabawę jest najlepszym sposobem na harmonijny rozwój każdej pociechy. Zabawki i akcesoria dla dzieci dostępne w naszym sklepie rozwijają kreatywność, wyobraźnię, a także małą i dużą motorykę. Proponujemy zarówno popularne pojazdy elektryczne dla dzieci, rowerki biegowe, hulajnogi, jeździki, trójkołowce, zabawki ogrodowe, interaktywne, edukacyjne, artykuły szkolne oraz wiele innych produktów, które gwarantują maluchom długie godziny ciekawej rozrywki.

Dziecięce zabawki to nasza prawdziwa pasja. Odbiorcami sklepu są nie tylko klienci indywidualni, ale i żłobki, przedszkola, szkoły, a także firmy. Z przyjemnością wyposażamy kąciki zabaw w hotelach, restauracjach i innych instytucjach. Chętnie organizujemy też w przedszkolach spotkania i zabawy o charakterze edukacyjnym, podczas których dzieci mają okazję poznać zabawki Playmobil i zaznajomić się z historią powstawania zabawek.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z ofertą naszego internetowego sklepu. Oferujemy szeroki wybór zabawek, profesjonalną i miłą obsługę, konkurencyjne ceny i 100% satysfakcję z dokonanych zakupów. Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Zachęcamy również do śledzenia naszego bloga, pojawiają się tam ciekawe wpisy poradnikowe, które mogą stanowić inspiracje na prezenty dla dzieci w każdym wieku.


Sklep internetowy, działający pod adresem minimen.pl , prowadzony jest przez firmę:
Maxico Group Sp. z o.o,
ul. Przewoźników 11,
03-691 Warszawa.

NIP 524-280-69-10,
REGON 365206641.

Kontakt:
tel. 22 415 79 88


e-mail: sklep@minimen.pl


Godziny pracy:

Od poniedziałku do czwartku w godz. 09:00-17:00
Piątek w godz. 08:00-16:00
Sobota i niedziela: nieczynne.

Adres:
ul. Przewoźników 11
03-691 Warszawa
Nasze biuro znajduje się na Warszawskim Targówku.

- duży bezpłatny parking
- dojazd autobusami linii 190, 527
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a