Baseny

Baseny w minimen.pl, frajda w upalne dni i nie tylko

Baseny w minimen.pl dostarczą jednej z ulubionych zabaw każdego dziecka – zabawy w wodzie. Plastikowy basen ogrodowy dla dzieci to praktyczna zabawka, która jest szczególnie przydatna w upalne, letnie dni. Maluch może pluskać się w nim sam lub w towarzystwie innych kilkulatków. Wytrzymałe tworzywo odporne na warunki atmosferyczne sprawia, że ten gadżet ogrodowy przetrwa niejeden sezon. Niektóre z dostępnych w naszym asortymencie modeli mają funkcję 2w1, mogą służyć za basen lub za piaskownicę - w zależności od naszego wyboru. Zapraszamy serdecznie do zakupów i zapoznania z całym asortymentem naszego internetowego sklepu.

Baseny w minimen.pl, mali nurkowie w swoim żywiole

Baseny w minimen.pl to zestaw wytrzymałych, a jednocześnie wykonanych z przyjaznych dla dziecka komponentów, które będą wspaniałymi towarzyszami wolnego czasu w upalne dni w ogrodzie. Baseny w naszym sklepie to najwyższa jakość, wytrzymałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze baseny są wyposażone w zawory bezpieczeństwa. Wykonywane są z uprzednio testowanego materiału takiego jak winyl w przypadku basenów dmuchanych oraz PCV i poliestru w przypadku basenów rozporowych. Każdy komplet posiada łatki naprawcze w komplecie. Zabawa w naszych basenach to wielka frajda podczas upalnych dni i nie tylko. Serdecznie zapraszamy.

Baseny w minimen.pl, od pluskania do poważnych bitew morskich

Baseny w minimen.pl to zabawki idealne na upalne dni w ogrodzie i nie tylko. To wspaniałe zabawki dla całej rodziny, które pomogą maluchom zapoznać się z wodą, ćwiczyć w wodzie, chłodzić się, a także z pewnością zachęcą dzieci do nauki pływania. Dzieciaki uwielbiają wodę i zabawę w wodzie. Basen w sklepie internetowym z zabawkami minimen.pl uczynią tę zabawę wyjątkową i pouczającą. Najmłodszym pływakom możemy zaproponować mini baseniki dla dzieci w tym także mini baseny transparentne. To świetna pierwszy basen dla dziecka, który pozwoli mu dobrze się bawić, chłodzić oraz pluskać. Żeby naszego malucha zbytnio nie opaliło słońce warto wybrać modele baseny z daszkiem dla dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo modele w kształcie żabek, biedronek i innych zwierzątek. Dzieci nieco starsze z pewnością z większą ochotą i lepiej, będą się bawić w basenach nieco większych pozwalających nie tylko na pluskanie, ale także na zabawę. Dla nich przygotowaliśmy baseny dmuchane dla dzieci. Wśród nich oferujemy zarówno baseny dmuchane okrągłe jak i baseny dmuchane prostokątne. Aktywną zabawę dla więcej niż jednego malucha w wodzie zapewnią nasze baseny z piłeczkami dla dzieci. W czasie zabawy z piłeczkami maluch ćwiczy zdolności manualne, poprawia kondycję (poprzez wysiłek fizyczny w wodzie) oraz uczy się rozróżniania kolorów piłeczek. Baseny z piłeczkami w idealny sposób łączą w sobie zabawę w wodzie z angażowaniem i stymulowaniem młodego mózgu. Poważniejsza zabawa w wodzie będzie możliwa kiedy napełnimy nią dostępne w naszej ofercie baseny rozporowe dla dzieci. W nich dobrze będą bawić się zarówno starsze jak i młodsze dzieci. Baseny (niektóre o średnicy około dwóch metrów) pomieszczą więcej niż jednego smyka oraz wodne zabawki. Te solidne konstrukcje wytrzymają niejedną bitwę morską i inne zabawy. Dobrze bawić będą się także rodzice. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Baseny   Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a