Wanienki

Wanienki w minimen.pl, czystość, higiena i oswajanie wody

Wanienki w minimen.pl to niezastąpione akcesoria ułatwiające codzienną pielęgnację każdego maluszka. Dobrze dobrana, odpowiednio wyprofilowana wanienka niemowlęca, zapewnia bezpieczeństwo i sprawia, że kąpiel jest dla małego dziecka samą przyjemnością. Nasz doskonale wyposażony internetowy sklep oferuje atestowane wanienki dla niemowląt wykonane z najwyższej jakości materiałów w konkurencyjnych cenach. Wśród naszych artykułów znajdą Państwo wanienki na każdą okoliczność oraz z możliwością doboru rozmiarów do wieku. Zapraszamy serdecznie do zakupów. Gwarantujemy fachowe doradztwo i szybką wysyłkę.

Wanienki w minimen.pl, niezbędne dla optymalnej czystości i higieny dziecka

Wanienki w minimen.pl po urodzeniu dziecka będą potrzebne natychmiast. Zakup wanienki powinien być jednym z absolutnych priorytetów praktycznie zaraz po wyjściu matki ze szpitala. Wtedy najlepiej byłoby, gdyby wanienka stała już wybrana i gotowa do użycia. To ważny wybór, a dostępnych na rynku modeli jest wiele. Najlepiej dobrać wanienkę do wieku oraz możliwości lokalowych. Dla niemowlaka optymalna będzie ta mniejsza. Umożliwi ona łatwą kąpiel, jednocześnie nie obciążając kręgosłupa matki. Ponadto małe rozmiary wanienki pozwolą lepiej malucha kontrolować. Szczególną uwagę należy zwrócić na jeszcze niestabilną główkę oraz wciąż gojący się pępuszek. Mniejsza wanienka to także większa ergonomia i możliwość zmieszczenia jej praktycznie wszędzie. W sklepie internetowym z zabawkami minimen.pl pomożemy Państwu dobrać tę optymalną.

Wanienki w minimen.pl, nowoczesność i funkcjonalność dla komfortu dziecka i matki

Wanienki w minimen.pl to akcesoria, które sprawią, że kąpiel będzie dla Państwa malucha czystą przyjemnością i ciekawą przygodą, a ponadto sprawią, że polubi on wodę. Nasze wanienki do kąpieli dla niemowląt oraz wanienki anatomiczne dla niemowląt to bezpieczne, stabilne i „rosnące wraz z dzieckiem” produkty wykonane z bezpiecznych materiałów przez uznanych producentów. To także akcesoria bogate w nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Aby zagwarantować dziecku maksymalny komfort mamie zaś – swobodę ruchów, nasze dwusiedziskowe wanienki można łatwo opróżnić dzięki zainstalowanemu w dole wanienki korkowi odpływowemu. Dodatkową stabilizację zapewniają specjalne stopki, gwarantujące maksymalną stabilność wanienki oraz chroniące przed ją przed przewróceniem. Tradycyjnie już, nasze wanienki łatwo utrzymać w czystości dzięki zastosowanym materiałom.

Bardziej ergonomicznym i wielofunkcyjnym rozwiązaniem są obecne w naszej ofercie komody kąpielowe dla niemowląt 3w1. To niezwykle użyteczne urządzenia umożliwiające w jednym miejscu kąpanie i przewijanie dziecka. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, szczególnie jeśli mają Państwo małe mieszkanie. Komody zabierają bowiem dużo mniej miejsca, niż wszystkie akcesoria, które zastępują. Można je ponadto spokojnie ustawić nad ubikacją czy bidetem, więc zmieszczą się nawet w bardzo małych łazienkach. Niektóre są nawet montowane na łóżeczkach. Z kolei mobilnym rodzicom proponujemy nasze stelaże do wanienek dla dzieci. To uniwersalne rozwiązania, pasujące praktycznie do każdego modelu wanienki. Łatwo się rozkładają i zabierają mało miejsca. Będą także dobrym rozwiązaniem w sytuacji kiedy mieszkanie ma po prostu mały metraż lub posiadają Państwo więcej niż jedno dziecko i wiele wanienek. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Wanienki   Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a