Przewijaki

Przewijaki w minimen.pl, niezastąpione przy codziennej pielęgnacji

Przewijaki w minimen.pl to urozmaicony wybór przyborów do przewijania dla Państwa malucha, które oprócz swej wysokiej ergonomii i użyteczności, są jednocześnie gwarancją czystości i bezpieczeństwa dziecka w czasie codziennej toalety. Komoda kąpielowa z przewijakiem to praktyczne akcesorium, które jest niezastąpione przy codziennej pielęgnacji małego dziecka. Z pewnością warto zaopatrzyć się w tego typu produkty, jeśli niedługo zostaniemy rodzicami lub już nimi jesteśmy. Nasz kompleksowo wyposażony sklep z zabawkami i akcesoriami dla dzieci oferuje wytrzymałe i stabilne komody kąpielowe oraz przewijaki dla niemowląt renomowanym marek. Zapraszamy serdecznie do zakupów.

Przewijaki w minimen.pl, prawdziwy must have już od pierwszych dni życia

Przewijaki w minimen.pl przydadzą się Państwu już od od pierwszych dni życia dziecka. Niemowlę trzeba przewijać nawet kilkanaście razy dziennie. To spore wyzwanie dla jego rodziców. Szczególnie dla matki, która zaraz po porodzie, nie powinna zbytnio obciążać swojego kręgosłupa. Przewijak w takim przypadku jest zatem absolutną koniecznością. W praktyce bez dobrego przewijaka trudno wyobrazić sobie opiekę nad maleństwem w najwcześniejszych miesiącach jego życia. Dobrze dobrany przewijak, i tutaj szczególną uwagę należy zwrócić na jego wysokość, da nam możliwość przewijania dziecka w wygodnej pozycji, nieobciążającej kręgosłupa poprzez ciągłe nachylanie się do dziecka. Warto dobrze zastanowić się jak wybrać odpowiedni przewijak – czy najlepszy będzie ten wolnostojący, montowany na łóżeczko czy wielofunkcyjny. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza na zakupy.

Przewijaki w minimen.pl, ergonomiczne, wodoodporne, wielofunkcyjne

Przewijaki w minimen.pl są nieodłącznym symbolem niemowlęcej higieny. Praktycznie trudno sobie bez nich wyobrazić szybką i higieniczną zmianę pieluszki w domowych warunkach. W naszym sklepie oferujemy Państwu komody kąpielowe dla dzieci 3w1, które mogą być jednocześnie wanienkami oraz przewijakami. To niezwykle użyteczne urządzenia, dzięki którym będą mogli Państwo w jednym miejscu wykąpać dziecko, a w razie potrzeby także je przewinąć. Nasze komody kąpielowe imponują ergonomią. Posiadają dwumiejscowe wanienki, umożliwiające z jednej strony kąpanie maluszków do 6 miesiąca życia, zaś z drugiej – od 6 do 12 miesiąca. Ponadto są montowane albo na specjalnym, kompaktowym stelażu, który zajmuje mało miejsca. Można je spokojnie ustawić nad ubikacją czy bidetem, więc zmieszczą się nawet w bardzo małych łazienkach. Posiadają także specjalne półki na przybory i są łatwe do utrzymania w czystości.

Oferujemy także w szerokim wyborze przewijaki na łóżeczko czyli funkcjonalne wersje przewijaków montowanych na dziecięcym łóżku. To stabilne i bezpieczne konstrukcje z warstwą antypoślizgową. Pomagają przewijać dziecko w pokoju, bez potrzeby wynoszenia go do łazienki. Szybką reakcję w przypadku mokrej pieluszki umożliwią ponadto nasze zestawy do przewijania niemowląt. To niezwykle praktyczne zestawy do przewijania dziecka tak w domu, jak i poza nim. W ich skład wchodzi specjalna mata, na której kładziemy naszego maluszka. Jest ona gruba, wodoodporna, a jednocześnie miła w dotyku. Do niej przymocowane są z kolei przegrody na pieluszki i niezbędne kosmetyki pielęgnacyjne. Całość może zostać złożona do poręcznych rozmiarów i zmieszczona nawet w torebce. Polecamy także nasze wanienki do kąpieli dla niemowląt – bezpieczne, stabilne i „rosnące wraz z dzieckiem”.

Przewijaki   Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a