Nocniki

Nocniki w minimen.pl, bezstresowa nauka załatwiania się

Nocniki w minimen.pl pomogą Państwa dzieciom płynnie przejść przez ważny etap w ich życiu – mianowicie przez etap nauki samodzielnego załatwiania się. Kolorowa nakładka na WC, czy też grający nocnik utrzymany w atrakcyjnym dla najmłodszych wzornictwie to praktyczne akcesoria dziecięce, które zachęcają maluchy do nauki samodzielnego korzystania z toalety. Nasz doskonale wyposażony internetowy sklep oferuje wysokiej jakości nocniki dla dzieci oraz nakładki na WC, dzięki którym pociecha szybko przestanie korzystać z pieluch i stanie się bardziej niezależna. Zapraszamy serdecznie do zakupów.

Nocniki w minimen.pl, od nakładki na sedes do samodzielności w ubikacji

Nocniki w minimen.pl to bogaty wybór nocników dla dzieci oraz innych akcesoriów, które sprawią, że nauka siadania na toalecie i samodzielnego załatwiania się będzie dla Państwa smyka szybka i bezstresowa. W sklepie internetowym z zabawkami minimen.pl przygotowaliśmy wybór wyposażenia toaletowego, które pomoże Państwa dziecku samodzielnie korzystać z ubikacji. I jednocześnie robić to w sposób nie budzący napięć oraz higieniczny. W sklepie internetowym z zabawkami minimen.pl mamy świadomość tego, jak ważna dla małego dziecka jest higiena. To przecież klucz do dobrego zdrowia dziecka. Dlatego też oferujemy Państwu szereg wysokiej jakości artykułów , które pozwolą dostarczyć smykowi wysokich standardów czystości, połączonych z bezpieczeństwem i komfortem. U nas znajdą Państwo zarówno nocniki dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Serdecznie zapraszamy

Nocniki w minimen.pl, czysto, higienicznie i zabawnie

Nocniki w minimen.pl to kategoria, w której prezentujemy Państwu nowoczesne i ergonomiczne akcesoria, które nauczą Państwa maluchy samodzielnie korzystać z łazienki. Nasz bogato wyposażony sklep oferuje swoim klientom między innymi nocniki wielofunkcyjne, czyli nocniki z komfortowym, delikatnym sedesem, który można przenieść na toaletę. W zestawach z takimi nocnikami znajdują się specjalne dozowniki z trzema kapsułkami. Jeśli umieścimy w kapsułkach nagrody, z pewnością zachęcimy dziecko do korzystania z nocnika. Ponadto nocnik może pełnić funkcję nakładki na toaletę oraz taboretu.

Innym popularnym rozwiązaniem są nasze nocniki interaktywne. Gdy dziecko na nich usiądzie, usłyszymy odgłosy siusiania oraz spuszczanej wody, a także melodie. Czystość podczas nauki pomogą utrzymać nasze nocniki z wyjmowanym wkładem. Dzieciom uczącym się korzystać z nocnika z pewnością chętnie z pomocą przyjdą także ulubione zabawki, które… same będą się uczyć. Z myślą o nich przygotowaliśmy nocniki dla lalek. Dziecko widzące, że ulubiona zabawka także korzysta z nocnika, uspokoi się i przestanie stresować.

W nauce korzystania z toalety małym chłopcom pomogą też nasze nocniki samochodziki. Łączą one maksymalny komfort siedzenia z integrowaną ochroną przed pryskaniem. Nocniki samochodziki posiadają wysokie oparcie z praktycznym uchwytem oraz zdejmowaną kierownicę z klaksonem. Wkładkę można wyciągnąć żeby ułatwić maluchowi wypróżnianie się. To wygodny, bezpieczny i sprawiający mnóstwo radości gadżet. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Nocniki   Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a