Akcesoria kąpielowe

Akcesoria kąpielowe w minimen.pl, czysty, pachnący i zadbany niemowlak

Akcesoria kąpielowe w minimen.pl to zestawy oryginalnych przyborów do kąpieli, które sprawią, że będzie ona dla malucha jeszcze większą przyjemnością. A także czynnością bezpieczną, pozostawiającą dziecko niezwykle czystym i pachnącym. W tej kategorii oferujemy różne artykuły higieniczne, które ułatwiają codzienną pielęgnację niemowląt, takie jak pieluchy jednorazowe, czy kolorowe siedziska do kąpieli dla dzieci oraz inne bezpieczne i praktyczne produkty w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem naszego internetowego sklepu z zabawkami i akcesoriami dla najmłodszych. Życzymy satysfakcjonujących zakupów. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Akcesoria kąpielowe w minimen.pl, bezpieczna kąpiel połączona z nauką

Akcesoria kąpielowe w minimen.pl to wybór przyborów do kąpieli, które sprawią, że dla małego smyka będzie to wydarzenie przyjemne, Państwo zaś będą mogli mieć pewność, że także bezpieczne. Zanim wsadzimy naszego malucha do wody, warto upewnić się czy ma ona właściwą temperaturę. Pomogą w tym nasze termometry do kąpieli dla dzieci. Posiadamy zarówno wersje cyfrowe, pokazujące dokładną temperaturę, jak i termometry wielobarwne dla dzieci, sygnalizujące odpowiednią temperaturę odpowiednim kolorem. Nasze termometry cyfrowe to precyzyjne, ładne i wygodne w użyciu akcesoria. Zmierzą nie tylko temperaturę wody pływając po powierzchni, ale również w pokoju dziecka. Wyświetlają wyniki z dokładnością do trzech cyfr po przecinku i maja oryginalny design (zazwyczaj w kształcie pływających kwiatów). Z kolei termometry wielobarwne, oprócz tego, że wyświetlają temperaturę, odpowiednim kolorem informują czy woda do kąpieli jest zbyt gorąca, zbyt chłodna lub w sam raz.

Podczas mycia Państwa pociechy z pewnością przydadzą się nasze zestawy do kąpieli dla dzieci. To wyjątkowe zbiory akcesoriów, zawierające między innymi szczotki do włosów, gąbki, grzebienie, nożyczki, ręczniki oraz termometry. Wszystkie przybory są oczywiście w wersjach dla najmłodszych. Szczotki i grzebienie są bardzo delikatne dla młodej skóry i włosów, nożyczki posiadają zaokrąglone końcówki zaś ręczniki chłoną wodę wyjątkowo szybko. Całość zazwyczaj opakowana jest w piękne, ergonomiczne i wodoodporne pudełko. Szczotki dla dzieci, grzebyki dla dzieci czy myjki dla dzieci oferujemy także luzem, poza zestawami. Posegregować i ułożyć je wszystkie w jednym miejscu pomogą nasze organizery do akcesoriów kąpielowych dla dzieci.

Bezstresową kąpiel zapewnią maluchowi także nasze zabawki do kąpieli dla dzieci. Zajęty nimi maluch nie będzie się denerwował kontaktem z woda ani nie będzie utrudniał rodzicom mycia. Tutaj dobrze sprawdzą się także nasze siedziska z aktywnym stolikiem 2w1 dla dzieci. Aktywne stoliczki oprócz odwracania uwagi dziecka w czasie zabiegów pielęgnacyjnych, będą rozwijać bodźce dotykowe i wzrokowe oraz pobudzać dziecko do eksperymentów. Zestawy naszych zabawek do kąpieli już od małego będą rozwijać zdolności manualne oraz wyobraźnię Państwa dziecka. Można je także przyczepić za pomocą przyssawek do wanny lub płytek. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza na zakupy.

Akcesoria kąpielowe  Znaleziono 3 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 3 z 3 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a