Zdrowie i higiena

Zdrowie i higiena w minimen.pl, bo zdrowie dziecka jest najważniejsze

Zdrowie i higiena w minimen.pl to kolejna, obszerna kategoria w naszym sklepie internetowym, której zawartość ma na celu dostarczenie Państwu wysokiej jakości artykułów, gwarantujących i zapewniających bezpieczeństwo oraz zdrowie Państwa dziecka. Codzienna pielęgnacja maluszka jest znacznie prostsza, jeśli wyposażymy się w praktyczne akcesoria dla niemowląt, takie jak wanienka do kąpieli lub komoda kąpielowa z przewijakiem. W naszym doskonale wyposażonym sklepie oferujemy bezpieczne i proste w użyciu produkty ułatwiające wykonywanie bieżących zabiegów pielęgnacyjnych małego dziecka. Zapraszamy serdecznie do zakupów. Gwarantujemy szybką wysyłkę i fachowe doradztwo.

Zdrowie i higiena w minimen.pl, zdrowa kąpiel, toaleta i sen

Zdrowie i higiena w minimen.pl to bogaty wybór akcesoriów, kosmetyków oraz produktów zdrowotnych, które są gwarancją czystości i bezpieczeństwa Państwa malucha w czasie codziennej pielęgnacji. W sklepie internetowym z zabawkami minimen.pl zdajemy sobie świetnie sprawę jak ważna dla małego dziecka jest higiena, będąca jednocześnie kluczem do jego zdrowia. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa szereg wysokiej jakości artykułów, które pozwolą dostarczyć smykowi wysokich standardów czystości połączonych z bezpieczeństwem i komfortem.

Higiena to rzecz dla niemowlaka niezwykle istotna, dlatego też w identycznie nazywającej się kategorii zebraliśmy spory wybór akcesoriów, dzięki którym będą Państwo mogli zadbać o swojego smyka. Wśród nich oferujemy Państwu komody kąpielowe dla dzieci, które mogą być jednocześnie wanienkami oraz przewijakami. To niezwykle funkcjonalne urządzenia, pozwalające w jednym miejscu wykąpać dziecko a w razie potrzeby przewinąć. Proponujemy także wysokiej jakości, włoskiej produkcji, antyalergiczne pieluchy jednorazowe dla dzieci. To unikalny rodzaj pieluszek, wykonanych z naturalnych włókien celulozy, posiadających doskonałą wchłanialność oraz zawsze suchych.

Dzieciom, które zaczynają już siadać na toalecie oferujemy nakładki na sedes dla dzieci oraz nakładki na toaletę dla dzieci. Sprawią one że nauka korzystania z toalety będzie prostsza. Ponadto posiadają one miękkie wykończenia dla zapewnienia większej wygody, profilowany kształt oraz antypoślizgowy materiał. Pasują do większości muszli klozetowych i pomagają zredukować stres związany z treningiem toaletowym. Także mycie zębów z naszymi akcesoriami będzie dla dziecka ciekawym przeżyciem. Proponujemy pierwsze szczoteczki do zębów dla dzieci oraz szczotki do zębów dla niemowląt nakładane na palec. Zbiór podstawowych zabiegów higienicznych dla maluchów zamykają u nas komplety do pielęgnacji paznokci dla dzieci.

W kwestiach zdrowia i higieny dziecka nie mogło u nas zabraknąć kategorii, w której prezentujemy Państwu nocniki dla dzieci. Nasz bogato wyposażony sklep oferuje swoim klientom między innymi nocniki wielofunkcyjne, czyli nocniki z komfortowym, delikatnym sedesem, który można przenieść na toaletę. W zestawach z nocnikami znajdują się specjalne dozowniki z trzema kapsułkami. Jeśli umieścimy w kapsułkach nagrody, z pewnością zachęcimy dziecko do korzystania z nocnika. Ponadto nocnik może pełnić funkcję nakładki na toaletę oraz taboretu. Innym popularnym rozwiązaniem są nasze nocniki interaktywne. Gdy dziecko na nich usiądzie, usłyszymy odgłosy siusiania oraz spuszczanej wody, a także melodie. Czystość podczas nauki pomogą utrzymać nasze nocniki z wyjmowanym wkładem. Dzieciom uczącym się korzystać z nocnika z pewnością chętnie z pomocą przyjdą także ulubione zabawki, które… same będą się uczyć. Z myślą o nich przygotowaliśmy nocniki dla lalek. Dziecko widzące, że ulubiona zabawka także korzysta z nocnika uspokoi się i i przestanie stresować. W nauce chłopcom pomogą też nasze nocniki samochodziki. Serdecznie zapraszamy.

Nieodłącznym symbolem niemowlęcej higieny są przewijaki dla niemowląt. W naszym sklepie oferujemy Państwu komody kąpielowe dla dzieci 3w1, które mogą być jednocześnie wanienkami oraz przewijakami. To niezwykle użyteczne urządzenia, dzięki którym będą mogli Państwo w jednym miejscu wykąpać dziecko, a w razie potrzeby także je przewinąć. Oferujemy także w szerokim wyborze zestawy do przewijania oraz przewijaki na łóżeczko. To dobre rozwiązania do niewielkich pomieszczeń. Podobnie jak nasze wanienki do kąpieli dla niemowląt – bezpieczne, stabilne i „rosnące wraz z dzieckiem”.

Do kąpieli możemy polecić ponadto nasze akcesoria kąpielowe dla dzieci. W tej kategorii oferujemy między innymi siedziska do kąpieli dla dzieci, które zapewnią Państwa maleństwu bezpieczną i wesołą kąpiel. Zabawki zamontowane w siedziskach rozwijają bodźce dotykowe i wzrokowe oraz pobudzają dziecko do eksperymentów. Niemowlakom, które dopiero rozpoczynają swą przygodę z wodą, oferujemy natomiast zestawy kąpielowe z akcesoriami dla dzieci. Zawierają one wiele elementów niezbędnych do pielęgnacji malucha w kąpieli, takich jak szczoteczki grzebienie czy nożyczki. Bezpieczną temperaturę wody dla malca zapewnią z kolei nasze termometry do kąpieli dla niemowląt. Zaś bezpieczeństwo i komfort po wyjściu z wody – nasze ręczniki poncha dla dzieci oraz ręczniki z kapturem dla dzieci.

Nasz maluch jest chory? Podawanie mu lekarstw z pewnością ułatwią i usprawnią nasze aplikatory dla dzieci oraz zestawy do podawania lekarstw dla niemowląt. W ich skład wchodzą łyżeczki, kroplomierze oraz strzykawki. Dziecko ma zapchany nos? Polecamy nasze aspiratory do nosa dla dzieci wraz z wkładami. Nasze akcesoria w tej kategorii znacznie ułatwią podawanie leków dzieciom, a w szczególności niemowlakom. Są łatwe w stosowaniu i użytkowaniu. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza!

Zdrowie i higiena  Znaleziono 21 produktów.

Podkategorie

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 21 z 21 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a