Raczkowanie

Raczkowanie w minimen.pl, od pościgów za zabawkami do nauki chodzenia

Raczkowanie w minimen.pl to nowoczesne zabawki, które dzięki wielu stymulującym młody mózg malucha funkcjonalnościom, pomogą zachęcić go do raczkowania. A to przecież proces jest bardzo dobrą zaprawą przed nauką chodzenia. Większość maluchów zaczyna raczkować około 7-8 miesiąca życia, aby zmobilizować je do nauki, warto sprezentować im interaktywne zabawki zachęcające do raczkowania, takie jak uciekający piesek, biedronka, czy tańcząca ośmiornica. Nasz kompleksowo wyposażony sklep internetowy dla najmłodszych oferuje wysokiej jakości, bezpieczne zabawki do raczkowania od najlepszych producentów na rynku. Zapraszamy serdecznie zapoznania z naszym asortymentem oraz do zakupów. Zapewniamy szybką wysyłkę i bogaty wybór produktów. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Raczkowanie w minimen.pl, od zabawy na czworakach do pierwszych spacerów

Raczkowanie w minimen.pl to zbiór unikalnych zabawek i gadżetów, które dzięki swoim właściwościom zachęcą Państwa smyka do wysiłku fizycznego, którego efektem będzie raczkowanie, a potem nauka chodzenia. Wśród naszych produktów w tej kategorii, optymalnym rozwiązaniem są nasze zabawki do raczkowania dla dzieci. To zabawki, które poprzez szereg ciekawych rozwiązań technicznych będą inspirować i zachęcać Państwa dzieci do aktywnego ruchu i raczkowania. Bardzo dobrym rozwiązaniem w tej kwestii są uciekające zabawki do raczkowania. Ich idea zasadza się na przyciągnięciu do siebie uwagi malucha oraz zachęcie do poruszania się za zabawką. Wśród naszych gadżetów tego typu znajdą Państwo uciekające zabawki pieski, kotki, ośmiorniczki, biedroneczki oraz wędrujące dinozaury. Ciekawym rozwiązaniem są także kolorowe kule do raczkowania. Kule toczą się zygzakiem przez pokój i zachęcają dzieci aby za nią raczkowały.

Nasze uciekające zabawki do raczkowania to zaawansowane technicznie gadżety. Wspomagają one motoryczny rozwój dziecka, mrugają światełkami oraz grają wesołe melodyjki. Praktycznie pod każdym przyciskiem na zabawce ukrywa się wesoła melodia. Za pomocą 15 różnych melodii i odgłosów rozlegających się przy zabawie, dzieci ćwiczą swoje zmysły. Maluchy, zachęcone przez zabawki, gonią je, przy okazji ćwicząc sprawność raczkowania lub chodzenia. Dzięki żywym kolorom i przyjaznej buzi, zabawki do raczkowania w minimen.pl staną się najlepszymi przyjaciółmi maluchów powyżej 6 miesiąca życia. Proponujemy państwu także nasze kojce do raczkowania. Dzięki nim proces raczkowania Państwa smyka będzie bezpieczny oraz poddany rodzicielskiej kontroli.

Nowym i bardzo oryginalnym rozwiązaniem w dziedzinie zabawek do raczkowania dla dzieci są także nasze rollery do nauki raczkowania 3w1. To ciekawe gadżety, które przy pomocy jednego ruchu można przeobrazić w piłkę lub walec. Zabawka, tocząc się przed dzieckiem, będzie zachęcała je do pełzania i raczkowania. Dziecko może ją także toczyć samemu. Odgrywane przez gadżet w międzyczasie melodie zaintrygują malucha i będą go skłaniać do jeszcze większej aktywności. Rollery zawierają w sobie także inne, stymulujące rozrywki, takie jak grzechotki, przyciski czy kolorowe światełka. Zabawa z nimi wpłynie na rozwój motoryki, zmysłu słuchu i równowagi dziecka. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Raczkowanie   Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a