Pozostałe

Pozostałe niemowlęta i dzieci w minimen.pl, niekonwencjonalne akcesoria poza wszelką kwalifikacją

Pozostałe niemowlęta i dzieci w minimen.pl to kategoria, w której umieściliśmy propozycje, które nie pasowały do żadnej wcześniejszej kategorii w naszym sklepie internetowym. Dlaczego? Dlatego, że są to rozwiązania na tyle oryginalne lub niekonwencjonalne, że nie dały się dopasować do żadnej sklepowej „szufladki”. Nie oznacza to oczywiście, że są to artykuły w jakikolwiek sposób gorsze, mniej ciekawe lub niższej jakości. Nic z tych rzeczy. Często bywa wręcz przeciwnie. To kategoria, która zazwyczaj skrywa rozwiązania, które nieco zbyt wyprzedzają swój czas. Są zbyt nowoczesne i oryginalne, by mieścić się w z góry ustalonych przegródkach. Zdarza się, że są to także artykuły wielofunkcyjne, więc zakwalifikowanie ich do jednej tylko kategorii byłoby niemożliwe. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyjątkowa ofertą zgromadzoną w kategorii Pozostałe działu Niemowlęta i Dzieci.

Pozostałe niemowlęta i dzieci w minimen.pl, wyjątkowe produkty do wyjątkowych zadań

Pozostałe niemowlęta i dzieci w minimen.pl to oryginalne produkty, które mogą się wydawać nietypowe i budzić pewną nieufność. Niepotrzebnie! W tym dziale proponujemy Państwu ciekawe rozwiązania techniczne, unikalne technologie oraz zaskakujące połączenia. Wśród nich możemy zaproponować na przykład nasze kocyki sensoryczne. Co to takiego? Otóż to kocyki zabawki sensoryczne, która mocno wpływają na rozwój zmysłów naszego dziecka. A robić to mogą na wiele sposobów. Będą rozwijać wzrok dziecka dzięki kontrastowym intensywnym kolorom. Będą rozwijać dotyk poprzez wiele różnych rodzajów materiału, z którego jest wykonany oraz różnym wielkościom poszczególnych elementów. Wreszcie – pobudzą zmysł słuchu dzięki szeleszczącym materiałom. Nasze kocyki sensoryczne są miłe w dotyku. Są ponadto przyjazne dla malucha. posiadają przyjazne buźki z oczkami, szerokim uśmiechem, noskiem i śmiesznymi uszkami. Produkty są całkowicie bezpieczne i ręcznie szyte. Nadają się dla dzieci już od chwili narodzin.

Podobną funkcję pełnią nasze kocyki wielofunkcyjne dla dzieci czyli kocyki i osłony w jednym. To prawdziwe super kocyki do super zadań. Mogą pełnić rolę osłonki, ogrzewacza a nawet pieluszki do wycierania buzi. Wykonane zostały w stu procentach z naturalnego, biodegradowalnego i miękkiego bambusa. Nadają się dla noworodka już od chwili narodzin. Nasze kocyki wielofunkcyjne są antybakteryjne, antygrzybicze i antyalergiczne. Posiadają właściwości samosterylizujące, dzięki czemu dłużej zachowują świeżość. Bambus bowiem absorbuje wilgoć ok. 60% lepiej niż bawełna. Kocyki zimą ogrzeją malucha w domu i na spacerku, po kąpieli i w czasie snu. Zaś Latem mogą służyć jako osłonki przeciw słońcu i owadom. Te swoiste wynalazki latem nie tylko utrzymują temperaturę kilka stopni niższą niż temperatura na zewnątrz, ale także przepuszczają powietrze. Dzięki regulacji temperatury, na pewno nie spowodują przegrzania dziecka.

Innymi oryginalnymi rozwiązaniami są nasze ergonomiczne materace dla niemowląt. To niekonwencjonalne wersje materacy, w kształcie przytulnego gniazdka. Utrzymują one dziecko w pozycji pół-płodowej, czyli w dwudziestostopniowym nachyleniu, lekko zakrzywionej, co imituje warunki z łona matki i zapewnia poczucie bezpieczeństwa, ukojenie oraz głęboki i spokojny sen. To nowatorskie rozwiązania dla niemowląt, które czekają jeszcze na swoją popularność. W ofercie naszego sklepu proponujemy jeszcze do kompletu prześcieradła bawełniane do materaców.

W minimen oferujemy ponadto funkcjonalne schodki dla dzieci. Nasze schodki posiadają specjalną, antypoślizgową, fakturowaną powierzchnię oraz antypoślizgową podstawę co zapewnia bezpieczeństwo ich użytkowania. To dobry sposób na to, żeby maluch mógł w bezpieczny sposób dostać się w trudno dostępne miejsca. Schodki są łatwe w przechowywaniu gdyż zabierają mało miejsca. Są także stabilne, wygodne, wytrzymałe. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Pozostałe   Znaleziono 5 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 5 z 5 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a