Śpiworki

Śpiworki w minimen.pl, żadne mrozy im niestraszne!

Śpiworki w minimen.pl to ciepłe ubranka które każdemu rodzicowi pozwolą zabrać malucha ze sobą na zewnątrz nawet podczas bardzo chłodnych dni. To optymalne rozwiązanie podczas jesieni i zimy, kiedy świeci słońce i jest piękna pogoda, ale istnieje ryzyko, że maluch źle zareaguje na sporą różnicę temperatur pomiędzy domem a dworem. Małe dzieci, a niemowlęta w szczególności, są bardzo wrażliwe na gwałtowne zmiany temperatury. Każda poważniejsza różnica ciepłoty pomiędzy ta panującą w domu, a tą w otoczeniu, może skutkować przeziębieniem i chorobą. Biorąc pod uwagę, że system immunologiczny maluszka dopiero się wykształca, należy dużą uwagę zwracać na to, by dziecku na zewnątrz było tak samo ciepło, jak w jego pokoju. Temu właśnie służą nasze śpiworki dla niemowląt. Żeby skutecznie uniknąć wszelkiego prawdopodobieństwa choroby lub infekcji Państwa dziecka, nasz sklep internetowy z zabawkami minimen.pl przygotował dla swoich klientów szereg ciepłych akcesoriów, z którymi bez obaw będzie można zabierać dziecko na zewnątrz i pozwolić mu poznawać otaczający go świat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Śpiworki w minimen.pl, piękne, funkcjonalne i bardzo ciepłe

Śpiworki w minimen.pl to kategoria, w której zgromadziliśmy artykuły, dzięki którym żadna podróż, spacer czy wypad na miasto nawet z małym dzieckiem, nie będą obarczone ryzykiem przeziębienia, infekcji, choroby lub gorączki. W naszym sklepie oferujemy Państwu w pierwszej kolejności śpiworki dla niemowląt. To piękne i funkcjonalne śpiworki do wózka i fotelika. Świetnie nadadzą się na spacer, nawet jesienią i zimą. Skutecznie ochronią Państwa malucha przed mrozem, niższym nawet niż niż -5°C! Poza tym będą stanowiły oczywiście bardzo dobrą ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem. To wielofunkcyjne, pełne innowacyjnych i ergonomicznych rozwiązań ubranka, które pozwolą nawet szybko ubrać i przebrać Państwa dziecko na spacerze. Nasze śpiworki wykonane zostały ze specjalnego, oddychającego materiału, który zagwarantuje cyrkulację powietrza i utrzymanie stałej temperatury ciała Państwa dziecka. Materiał ten jest wodoodporny więc nie nasiąka wodą. Nasze śpiworki to po prostu wyjściowy must have!

Śpiworki wyściełane są ponadto niezwykle miękkim futerkiem z mikrofibry. To także spora funkcjonalność wykonawcza. Nasze śpiworki zapinane są na dyskretnie ukryte suwaki. Posiadają szerokie kaptury typu roll-up, które wywinięte do tyłu nie uwierają. Rozpinają się na całej długości, co ułatwia swobodne przebranie dziecka. Zaokrąglony kształt i przestronność pozwalają malcowi na wygodne poruszanie się. Spore rozmiary tych akcesoriów sprawią, że będą się one nadawać co najmniej do drugiego roku życia dziecka. Mogą być także stosowane jedynie do wózków. Będą pasować do niemal wszystkich modeli. Z tyłu mają uniwersalne otwory montażowe, przez które można łatwo przełożyć zapięcie do pasów oraz otwór na pasy. Są także zapinane na rzepy, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w czasie podróży. Przy kapturach śpiworków znajdują się też przypięte na rzep klapki ze sznureczkami, aby stabilniej przymocować je do wózka. Dzięki pasom śpiworek nie będzie się zsuwał podczas użytkowania. Śpiwory są dostępne w naszym sklepie w różnych wersjach i rozmiarach, zależnie od wieku i rozmiarów dziecka. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Śpiworki  Znaleziono 21 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 21 z 21 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a