Okularki

Okularki w minimen.pl, bo wzrok to najważniejszy ze zmysłów

Okularki w minimen.pl to zestawy dopasowanych do wieku oraz gabarytów malucha okularów ochronnych, które z pewnością skutecznie ochronią oczy Państwa dziecka w czasie rodzinnych spacerów, wypadów lub po prostu za każdym razem, kiedy dziecko przebywa poza domem. Szczególnie w okresie letnim ochronna młodych oczu staje się bardzo istotna. Dlaczego to takie ważne? Ano dlatego, że oczy dziecka jako narząd ciała, kształtują się dosyć długo i przez wiele lat są praktycznie bezbronne wobec promieni UV. Filtrować to szkodliwe promieniowanie oczy dziecka zaczynają być w stanie dopiero w jego okresie nastoletnim, nawet do piętnastego roku życia. Do tego czasu oczy malucha są bardziej, niż u dorosłych, narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Soczewka dziecięcego oka jest dużo bardziej przezroczysta, niż w przypadku osób dorosłych i, niestety, przepuszcza większość szkodliwego promieniowania. Może ono docierać do siatkówki czy rogówki i powodować podrażnienia, a nawet zapalenia. Jak temu zapobiegać? Zazwyczaj wystarczają dobre okulary przeciwsłoneczne w wersjach dla najmłodszych. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl zaprasza do zapoznania się z jego ofertą.

Okularki w minimen.pl, skuteczna ochrona dziecięcych oczu

Okularki w minimen.pl to kategoria, w której zgromadziliśmy bogaty wybór rożnych modeli i rozmiarów akcesoriów, które skutecznie ochronią wzrok Państwa smyka przed zbyt mocnym słońcem i urazami z tym związanymi. Z czystym sumieniem możemy polecić nasze okularki przeciwsłoneczne dla dzieci. Zostały one zaprojektowane z naciskiem na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania dla dziecka. Jednak ich absolutnie priorytetowym zadaniem jest ochrona dziecięcych oczu. Szczególny, owalny kształt dwukolorowych oprawek naszych okularków, zabezpiecza oczy malucha przed promieniami słonecznymi wpadającymi również z boku. Materiał, z którego oprawki są wykonane, to odporny, elastyczny i wyjątkowo trwały plastik. Z kolei same szkiełka to nietłukące, poliwęglanowe ciemne soczewki, które w stu procentach chronią oczy dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UV. Okularki są ultralekkie i bardzo wygodne. Do zestawu dołączone jest także piękne etui, zabezpieczające je przed porysowaniem oraz chusteczka do czyszczenia okularków. Okularki można nabyć w naszym sklepie w rozmiarach M, S oraz XS. Nadają się one kolejno od 12, 9 i 3 miesiąca życia.

Dla młodszych dzieci przygotowaliśmy okularki przeciwsłoneczne dla niemowląt. To regulowane akcesoria, które pozwolą chronić oczy niemowlakom już od 3 miesiąca życia. One także posiadają nietłukące się szkła z maksymalną kategorią ochrony oczu – 4. Okularki nie mają zauszników, aby chronić delikatną powierzchnię małych uszu. W odpowiedniej pozycji utrzymuje je elastyczna i delikatna opaska mocująca z pianki. Jej długość można regulować, dzięki czemu rozmiar okularków z łatwością dopasuje się do obwodu główki dziecka. Okularki są ultralekkie i bardzo wygodne, dopasowane kształtem do budowy twarzy malucha. To ergonomiczne produkty jednocześnie zaskakujące swoją delikatnością. Nie uwierają ani nie uciskają. Oczy malucha są całkowicie bezpieczne. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Okularki  Znaleziono 5 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 5 z 5 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a