Poza domem

Poza domem w minimen.pl, bezpieczne i komfortowe poznawanie otaczającego świata

Poza domem w minimen.pl to ubranka, przybory i akcesoria, które zadbają o komfort i bezpieczeństwo Państwa malucha w czasie przebywania poza domem. Wbrew pozorom na kilkumiesięcznego niemowlaka mogą na zewnątrz czyhać różne zagrożenia, które w przypadku osób dorosłych już nie są groźne. Małe dzieci mają jeszcze nie do końca wykształcony system odpornościowy, więc są narażone na obecne w powietrzu bakterie i wirusy czy ugryzienia insektów. Ich skóra i oczy są bardziej wrażliwe na promienie słoneczne, w tym na szkodliwe promieniowanie UV. Wreszcie maluchy są dużo bardziej wrażliwe na niskie temperatury. Każda poważniejsza różnica ciepłoty otoczenia może być dla nich groźna. Żeby skutecznie uniknąć tych wszystkich nieszczęść, nasz sklep internetowy z zabawkami minimen.pl przygotował dla swoich klientów szereg akcesoriów, z którymi bez obaw będzie można zabierać dziecko na zewnątrz i pozwolić mu poznawać otaczający go świat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poza domem w minimen.pl, zdrowie i bezpieczeństwo dziecka i latem, i zimą

Poza domem w minimen.pl to kategoria, w której zgromadziliśmy artykuły, dzięki którym żadna podróż, spacer czy wypad na miasto nawet z bardzo małym dzieckiem, nie będą obarczone ryzykiem przeziębienia, infekcji, choroby lub urazów. W naszym sklepie oferujemy Państwu w pierwszej kolejności śpiworki dla niemowląt. To piękne i funkcjonalne śpiworki do wózka i fotelika. Świetnie nadadzą się na spacer, nawet jesienią i zimą. Skutecznie ochronią Państwa malucha przed mrozem. Poza tym będą stanowiły oczywiście bardzo dobrą ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Nasze śpiworki wykonane zostały ze specjalnego oddychającego materiału, który zagwarantuje cyrkulację powietrza i utrzymanie stałej temperatury ciała Państwa dziecka.

Przed mrozem i niepogodą Państwa smyka ochronią także nasze kombinezony zimowe dla dzieci. To optymalne rozwiązanie na spacery na świeżym powietrzu w mroźne dni. Nasze kombinezony skutecznie ochronią maluszka przed chłodem, deszczem, śniegiem i wiatrem. Są wykonane zazwyczaj z dwustronnej tkaniny z izolującym wypełnieniem. Zewnętrzna strona to nieprzepuszczająca wody, oddychająca, chroniąca przed wiatrem powierzchnia, która gwarantuje komfort i utrzymanie optymalnej temperatury niemowlaka. Nasze kombinezony są takż ebardzo ergonomiczne i umożliwiają szybkie przebierania dziecka.

Z kolei na bardziej pogodne dni możemy Państwu polecić okularki przeciwsłoneczne dla dzieci. Zostały one zaprojektowane z naciskiem na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania dla smyka. Przede wszystkim zaś – na ochronę dziecięcych oczu. Materiał, z którego oprawki są wykonane, to odporny, elastyczny i wyjątkowo trwały plastik. Z kolei same szkiełka to nietłukące, poliwęglanowe ciemne soczewki, które w stu procentach chronią oczy dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dla młodszych dzieci przygotowaliśmy okularki przeciwsłoneczne dla niemowląt. To regulowane akcesoria, które pozwolą chronić oczy niemowlakom już od 3 miesiąca życia. Ich długość można dowolnie zwiększać i zmniejszać, dzięki czemu rozmiar okularków z łatwością da się dopasować do nawet bardzo małego obwodu główki dziecka. Okularki są ultralekkie i bardzo wygodne, dopasowane kształtem do budowy twarzy malucha. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Poza domem  Znaleziono 47 produktów.

Podkategorie

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 36 z 47 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a