Leżaczki

Leżaczki w minimen.pl, spokój i bezpieczeństwo dla dziecka oraz rodzica

Leżaczki w minimen.pl to akcesoria spotykane obecnie w większości domów, w których znajdują się dzieci w wieku niemowlęcym. Mają one zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Leżaczki są niezwykle pomocne dla tych rodziców, którzy muszą mieć dziecko „na oku”, mają codziennie więcej obowiązków, niż tylko sama opieka nad dzieckiem, albo po prostu prowadzą bardziej mobilny tryb życia. We wszystkich tych sytuacjach leżaczki mogą okazać się przyborem niemalże bezcennym. W leżaczku nasz maluch grzecznie leży, gaworzy i obserwuje. Jest solidnie przypięty, więc także bezpieczny. Czy warto zatem przejmować się niektórymi negatywnymi opiniami na temat leżaczków? W sklepie internetowym minimen.pl uważamy, że odpowiednie ich używanie może przynieść dzieciom i rodzicom same korzyści. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo tylko te, które są naprawdę bezpieczne, ergonomiczne i trwałe. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Leżaczki w minimen.pl, pragmatyzm i komfort bez wad lub słabych punktów

Leżaczki w minimen.pl będą pragmatycznym rozwiązaniem dla rodziców, którzy oprócz zajmowania się dzieckiem, mają dużo własnych, codziennych obowiązków. Dzięki nim mogą oni pozwolić sobie na wykonywanie swoich codziennych czynności bez obaw o bezpieczeństwo malucha. Dobrej jakości leżaczek porządnie zabezpiecza bowiem dziecko na różne okoliczności. I to na tyle, że z pewnością ono z niego nie wypadnie. Może się także sprawdzić jako mobilny transporter malucha. Dobrze jest jednak pamiętać, żeby nie trzymać dziecka w leżaczku przez cały dzień. Wielu specjalistów wskazuje, że może mieć to negatywny wpływ na zdrowie malucha. Z tych też powodów wielu rodziców zastanawia się czy kupno tego akcesorium w ogóle ma sens. Ma, ponieważ leżaczki odpowiednio używane, przyniosą same korzyści zarówno dziecku, jak i jego rodzicom. Poza tym większość nowoczesnych modeli nie pozwala smykowi na spędzanie w nim czasu tylko w jednej pozycji – posiadają opcje i tryby siedzące i półsiedzące.

Leżaczki w minimen.pl, leżaczki bujaczki, huśtawki i bouncery

Leżaczki w minimen.pl są gwarancją jakości oraz bezpieczeństwa dla Państwa dziecka. W naszej ofercie proponujemy Państwu całkowicie zdrowe dla dzieci leżaczki wielofunkcyjne 3w1. To innowacyjne i popularne rozwiązania, które przy pomocy jednego ruchu można zmienić w łóżeczko, bujaczek lub leżaczek. To świetne i bardzo ergonomiczne opcje dla młodych, zabieganych rodziców, a także świetne miejsce do zdrowego i spokojnego snu dziecka. Dla tych rodziców, którzy obawiają się, że leżaczki mogą ograniczać pozycje dziecka jedynie do tej leżącej, mamy niespodziankę – czwarty tryb pracy naszych leżaczków, który pozwala zmienić je w bezpieczne i wygodne krzesełka. Atrakcyjnym i rozwijającym dodatkiem do tych modeli są także zabawne karuzele z zabawkami świetlno – dźwiękowymi.

Rozwinięciem tradycyjnej idei leżaczków są także obecne w naszej ofercie leżaczki bujaczki dla dzieci. To jeszcze ciekawsze rozwiązanie, umożliwiające bujanie i kołysanie naszego malucha do snu. Bujanie, jak stwierdzają pediatrzy, bardzo uspokaja dziecko, jednocześnie ćwicząc jego zmysł równowagi. Leżaczki bujaczki zatem, to propozycja, która łączy w sobie zalety tradycyjnych leżaczków z dodając dobrodziejstwo bujania dla dziecka. W naszej ofercie są one dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i konstrukcyjnych, w tym jako bujaczki dla niemowląt na płozach. Producenci leżaczków nie zapominają także o sympatii, jaką wszystkie dzieci darzą zwierzęta. Dlatego też w naszej ofercie znaleźć można w dużym wyborze leżaczki zwierzątka. Wśród nich wymienić można choćby leżaczki pieski czy leżaczki hipopotamy. Bardziej wyszukane rozwiązania leżaczków, z większym akcentem położonym na zabawę dziecka i stymulację jego mózgu w czasie w nim spędzonym, to nasze leżaczki bouncery up&down.

To wyjątkowe, wielozadaniowe akcesoria, nadające się dla dziecka już od pierwszych dni życia. Regulowane siedziska tych leżaczków pozwalają dziecku być blisko nas niezależnie od tego, czy siedzimy przy stole, na fotelu lub na podłodze. Posiadają one także trzy pozycje oparcia plecków: do spania, półleżenia i półsiedzenia, więc dziecko nie musi spędzać w nim całego dnia w pozycji leżącej. Z kolei pięciopunktowe pasy leżaczka zagwarantują pełne bezpieczeństwo maluszka. Dużo frajdy i zabawy Państwa dziecku dostarczą także nasze leżaczki huśtawki 2w1. To bardzo ciekawe połączenie pragmatyzmu leżaczków z frajdą, jaką dostarcza dziecku każda huśtawka. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Leżaczki   Znaleziono 1 produkt.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 1 jednego produktu
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a