Smoczki i gryzaki

Smoczki i gryzaki w minimen.pl, ssanie i ząbkowanie bez niepokoju lub stresu

Smoczki i gryzaki w minimen.pl to praktyczne akcesoria dziecięce, które uspokajają i ułatwiają zasypianie bobasom. Każde przychodzące na świat dziecko odczuwa naturalną potrzebę ssania. Jako gatunek należymy przecież do gromady ssaków. To czynność, która kojarzy się maluchowi z matką. Ponadto daje mu ona poczucie ciepła, bezpieczeństwa i przynosi ukojenie. Dużej części małych dzieci wystarczy samo ssanie piersi matki oraz butelka. Jednak duża część szczególnie noworodków, źle znosi ograniczenie możliwości ssania. Powoduje to u nich niepokój, zmęczenie oraz zły nastrój. Dla takich dzieci optymalnym rozwiązaniem jest podanie smoczka, który będzie dla niego substytutem maminej piersi. Z kolei gryzaczki są świetnymi akcesoriami masującymi dziąsła dzieci, które zaczynają ząbkować. Nasz doskonale wyposażony sklep posiada w swoim asortymencie stylowe smoczki i gryzaki dla dzieci najwyższej jakości. Wszystkie produkty są atestowane i bezpieczne dla zdrowia maluchów, cechują się modnym wyglądem i bardzo estetycznym wykonaniem. Serdecznie zapraszamy do zakupów i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Smoczki i gryzaki w minimen.pl, zaspokajają naturalne potrzeby niemowlaka

Smoczki i gryzaki w minimen.pl to akcesoria, które poprawią samopoczucie Państwa malucha umożliwiając mu ssanie podczas odpoczynku oraz gryzienie podczas ząbkowania. Niepokoje i złe samopoczucie małego smyka odsuną z pewnością nasze smoczki ortodontyczne dla dzieci. Możemy polecić Państwu całe ich zestawy. Nasze smoczki cechuje wyjątkowy design. Można spokojnie stosować je już od urodzenia. Ich kształt został optymalnie dopasowany do anatomii dziecka. Płaska część smoczka spoczywa na języku, zaś zakrzywiona – przylega do podniebienia. Ułożenie to wspiera rozwój funkcji języka i szczęki. Akcesoria te wykonano z bezpiecznego, nie zawierającego BPA silikonu, którego elastyczność zapobiega uciskaniu ust maluszka. Do zestawu dołączone są higienicznie nasadki na końcówkę smoczka oraz opakowania na smoczki. Można myć je ręcznie, w zmywarce lub sterylizatorze.

W czasie ząbkowania malucha niezbędne mogą okazać się także nasze gryzaki dla niemowląt. Większość gryzaków w naszej ofercie to gryzaki drewniane dla niemowląt, wykonane z naturalnego drewna klonowego lub bukowego. To bardzo dobre rozwiązanie dla maluchów wykazujących skłonności do alergii. Nasączono je ponadto olejami roślinnymi, dzięki czemu nie gromadzą w sobie śliny dziecka. Nasze gryzaki dla niemowląt klonowe są także bardziej trwałe, nie pęcznieją oraz zapobiegają rozwojowi bakterii. Do ich wytworzenia nie użyto żadnych farb ani klejów. Są ponadto całkowicie naturalne. Zachowały także antybakteryjne właściwości klonu, z którego zostały wykonane. Nasze gryzaki dla niemowląt z zawieszką zostały ponadto ręcznie wykonane i wyprofilowane w kształty łatwe oraz wygodne do trzymania, gryzienia, ćwiczenia koordynacji wzrokowo - manualnej. Są tak lekkie, że maluch bez problemu uniesie je swoją małą rączką. Nasze gryzaczki bardzo łatwo wyczyścić – wystarczy przetrzeć je mokrą szmatką. Oferujemy wiele ich kształtów – posiadamy gryzaki truskawki, gryzaki ananasy, gryzaki pomarańcze czy choćby gryzaki samochodziki. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Smoczki i gryzaki   Znaleziono 2 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 2 z 2 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a