Śliniaki

Śliniaki w minimen.pl, czystość i higiena w czasie posiłku

Śliniaki w minimen.pl to praktyczne gadżety, które będą towarzyszyć maluchowi podczas spożywania posiłku, zwiększając komfort smakowania kolejnych potraw. Nie od dziś wiadomo, że małe dzieci, a niemowlaki w szczególności, robią przy jedzeniu straszny bałagan. Często marudzą, odmawiają przyjmowania pokarmu, wypluwają i cały czas się wiercą. Sprzątanie po nich i pranie zbrudzonych jedzeniem ubranek, bardzo często zabiera więcej czasu niż samo karmienie. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniego śliniaka, który pozwoli ograniczyć te zjawiska do minimum. Nasz bogato wyposażony internetowy sklep z zabawkami i akcesoriami dla najmłodszych posiada w swoim asortymencie designerskie śliniaki dla dzieci najwyższej jakości znanych i cenionych marek. Zapraszamy do zapoznania z ofertą i życzymy wszystkim Rodzicom satysfakcjonujących zakupów.

Śliniaki w minimen.pl, naturalne materiały i piękny design

Śliniaki w minimen.pl to czystość i higiena w czasie posiłku małego dziecka. W naszym sklepie oferujemy Państwu funkcjonalne i użyteczne śliniaki dla niemowląt. Wychodząc z założenia, że niemowlak powinien mieć kontakt jedynie z naturalnymi materiałami, w sklepie internetowym z zabawkami minimen.pl naszym klientom proponujemy przede wszystkim śliniaki bawełniane dla dzieci. To miękkie, bawełniane śliniaczki, obszyte delikatnym materiałem. Ponadto wodoodporne, zapinane na rzep i bezpieczne do stosowania już od chwili narodzin. Są też łatwe do czyszczenia i mogą być prane w pralce. Będą bardzo przydatne przy karmieniu i pierwszych samodzielnych posiłkach. Zapewnia maksymalną wygodę Państwu i Państwa dziecku.

Nasze produkty w tej kategorii to także nowoczesne i pomysłowe rozwiązania. Są wśród nich oczywiście śliniaki wodoodporne. To praktyczne i zmywalne przybory do karmienia. Świetnie sprawdzą się przy płynnych czy szczególnie brudzących posiłkach. Podobnie jak nasze śliniaki z kieszonką, w której zbierać się będą resztki spadającego pokarmu. To produkty wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego, bez BPA, zakończone profilowaną kieszonką na spadające jedzenie. Nie krępują ruchów dziecka. Wyróżnia je piękny design.

Dla tych z Państwa, którzy chcą jeszcze większej czystości dla malucha, przygotowaliśmy ponadto śliniaki z długim rękawem. Sprawdzą się one także podczas innych, brudzących dziecko czynności. Nie tylko podczas karmienia niesfornego malucha, ale również przy każdej twórczej aktywności dziecka: malowaniu, lepieniu z gliny, zabaw plasteliną czy prób samodzielnego przygotowania posiłku. Śliniaki z długim rękawem są wygodne, nie krępują ruchów i dobrze przylegają do ubranka.

Z kolei ząbkującym maluchom polecamy nasze śliniaki z drewnianym gryzakiem. To fantastyczne połączenie chłonnego, bambusowego śliniaczka z odczepianym drewnianym gryzakiem. Świetnie sprawdzi się już od pierwszego okresu ząbkowania. Dzięki sprytnej możliwości doczepienia gryzaka do śliniaczka, dziecko będzie miało go zawsze pod ręką, bez możliwości upuszczenia go na podłogę. Grubość gryzaka idealnie nadaje się do bezproblemowego gryzienia oraz samodzielnego chwycenia. Mimo to śliniak jest lekki, a sam gryzak, dzięki nasączeniu naturalnymi olejami, antybakteryjny i nie rozwija się na nim pleśń. Drewno, z którego został wykonany, pochodzi z polskich lasów, a każdy gryzak wykonywany jest ręcznie na Podbeskidziu.

Śliniaki   Znaleziono 8 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 8 z 8 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a