Naczynia i sztućce

Naczynia i sztućce w minimen.pl, odmienią każde karmienie i każdy wspólny posiłek

Naczynia i sztućce w minimen.pl to wybór wyposażenia stołowego, które wydatnie ułatwią Państwu opanowanie trudnej i wymagającej sytuacji karmienia malucha lub jedzenia przy jednym stole z małym dzieckiem. Karmienie i jedzone przy stole wspólnie z maluchem posiłki, mogą być sporym wyzwaniem. Warto zatem zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, łyżki, widelce i inne naczynia, dzięki którym posiłek będzie przebiegał we względnej czystości i harmonii. Biorąc pod uwagę wrażliwość oraz bezpieczeństwo małego smyka, koniecznie trzeba także wybrać sztućce, które w żaden sposób nie zranią buzi malucha, ani nie będą źródłem toksycznych składników. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl oferuje Państwu świetny wybór wysokiej jakości naczyń i sztućców stołowych, które odmienią karmienie i wspólne posiłki z dzieckiem. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, aby umożliwić Klientom coraz większy wybór. Zapraszamy serdecznie do zakupów.

Naczynia i sztućce w minimen.pl, bezpieczne, zdrowe, hipoalergiczne oraz antybakteryjne

Naczynia i sztućce w minimen.pl to wybór wysokiej jakości przyborów i akcesoriów do karmienia małego smyka. Jesteśmy przekonani, że jeśli nasi Klienci raz ich użyją, praktycznie żaden z późniejszych domowych posiłków nie będzie mógł się bez nich odbyć! Nasze sztućce dla dzieci staną się podstawowymi akcesoriami używanymi do karmienia malucha. W sklepie internetowym minimen.pl proponujemy państwu sztućce i naczynia wykonane tylko ze zdrowych materiałów. To także ciekawy design przyborów do jedzenia, w skład których wchodzą między innymi sztućce dla dzieci plastikowe oraz sztućce dla dzieci ze stali nierdzewnej.

Nasze sztućce plastikowe to komplety, na które składają się zazwyczaj się łyżeczka i widelczyk. Są one wyprofilowane tak, by były łatwe do uchwycenia nawet przez małe dzieci. Nadadzą się zarówno dla lewo– jak i praworęcznych maluchów. Ich zaokrąglony kształt oraz miękkość sprawiają, że nie powodują ryzyka uszkodzenia delikatnych dziąseł. Sztućce najczęściej pakowane są w przezroczyste plastikowe etui. Można je w nim wygodnie przechowywać czy zabierać w podróż i na spacer. Nadają się również do mycia w zmywarce. Z kolei nasze sztućce ze stali nierdzewnej są lekkie i mają specjalnie profilowane kształty, co ułatwia dzieciom efektywne nabieranie pożywienia.

Czysty stół i zdrowy posiłek zapewnią także nasze silikonowe talerzyki z podkładką 2w1 oraz silikonowe miseczki z podkładką 2w1. To innowacyjne rozwiązania, dzięki którym posiłek będzie jeszcze bardziej smaczny a nawet pouczający. Silikon mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić. Trójdzielny talerzyk pozwala podzielić posiłek na porcje, co ułatwi malcowi naukę samodzielnego jedzenia, a z czasem także rozpoznawanie kategorii pokarmów. Dodatkowo, zaprojektowany podział ułatwi rodzicowi podanie posiłku złożonego z odpowiedniej ilości warzyw i innych ważnych składników żywieniowych. Nasze produkty silikonowe posiadają także wesoły, zachęcający dla malucha wygląd. Dwie mniejsze przegródki przypominają kształtem oczy, a większa uśmiech. Nadają się ponadto do serwowania zarówno zimnych, jak i ciepłych potraw. Są ponadto całkowicie bezpieczne, zdrowe, hipoalergiczne oraz antybakteryjne. Nie zawierają BPA, PVC, ołowiu czy ftalanów.

Posiadamy także bogaty wybór naczyń stołowych dla dzieci. Wśród nich między innymi talerze dla dzieci z melaminy, kubki dla dzieci z melaminy oraz miseczki dla dzieci z melaminy. Melamina świetnie nadaje się nawet na pierwsze posiłki małego dziecka. Jest bezpieczna, lekka i poręczna. Sprawdzi się też przy nauce samodzielnego jedzenia. Wykonana z najwyższej jakości materiału, jest ponadto nietłukąca. W naszej ofercie znajdą Państwo całe zestawy i komplety naczyń do karmienia maluchów z melaminy. Wśród nich również zestawy słoiczków oraz silikonowe pojemniki do mrożenia. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Naczynia i sztućce   Znaleziono 48 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 36 z 48 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a