Butelki, bidony i akcesoria

Butelki, bidony i akcesoria w minimen.pl,

Butelki, bidony i akcesoria w minimen.pl to wybór wyposażenia dla niemowlaka, dzięki któremu opieka i pielęgnacja malucha stanie się dla Państwa łatwiejsza. To także gwarancja, że akcesoria z których Państwo podczas tej pielęgnacji będą korzystać to wysoka jakość, bezpieczne materiały oraz niezwykła ergonomia. Wybór butelek, smoczków do nich, bidonów czy termosów dla dzieci, to nie tylko kwestia wygody, ale też zdrowia. Dla przykładu odpowiednio dobrany smoczek lub butelka będą miały wpływ na zgryz lub rozwój mowy niemowlęcia. Dlatego tak istotne jest, aby przybory i akcesoria używane podczas zajmowania się maluchem, były dobrej jakości. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl to miejsce, w którym zgromadziliśmy wyposażenie do opieki nad każdym maluchem i które zapewni naszych klientów, że każde drobne akcesorium jest odpowiednie, i nie szkodzi ich dzieciom. Oferujemy tylko optymalne rozwiązania zaprojektowane przez uznanych producentów. Zapraszamy serdecznie na zakupy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt. Odpowiemy na każde pytanie.

Butelki, bidony i akcesoria w minimen.pl,

Butelki, bidony i akcesoria w minimen.pl to zbiór oryginalnych, skonstruowanych z myślą o sterylnej czystości przyborów, które karmienie, pojenie oraz dbanie o czyste środowisko dla Państwa malucha uczynią czynnościami bardziej przyjaznymi. Pomogą także zadbać o właściwy rozwój Państwa smyka. Zaś samemu dziecku z pewnością pomogą mniej się stresować oraz nie odczuwać niepokoju. Podczas podawania maluchowi pokarmu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, z pewnością przydadzą się także nasze butelki dla niemowląt. To specjalnie dobrany zbiór funkcjonalnych i ergonomicznych butelek, które łatwość podawania pokarmu łączą z łatwością czyszczenia. Popularne wśród nich są szczególnie butelki antykolkowe dla niemowląt. To praktycznie niezniszczalne naczynia, o różnych pojemnościach, z zaokrągloną, stabilną podstawą utrzymującą smoczek. Mają także przyjazny dla dziecka wygląd. Są w jasnych, przyjaznych kolorach i posiadają kolorowe motywy na przykład wesołych kropelek. Nasze butelki zostały wyprodukowane z bezpiecznych, atestowanych surowców, wolnych od BPA. Wyposażono je ponadto w odpowietrzone i specjalnie wyprofilowane smoczki z okrągłym końcem. Ułatwiają one karmienie oraz zapewniają dziecku komfort picia, zapobiegając jednocześnie kolkom. Szczelne wieczka butelek chronią ich zawartość przed rozlaniem się. Można je myć w zmywarce i sterylizować.

Oferujemy także w szerokim wyborze smoczki do butelek dla niemowląt. Posiadamy wiele ich modeli i rodzajów w zależności od wieku dziecka. Nasze nowoczesne smoczki sprawią, że karmienie stanie się bardziej naturalne. Są one wyposażone w innowacyjne płatki, które powodują, że przypominają one piersi. Dzięki temu dziecko może przyssać się do takich smoczków w naturalny sposób. Bardzo ułatwi to jednoczesne karmienie piersią i butelką. Ponadto nasze smoczki posiadają innowacyjne, podwójne zaworki. Dzięki nim powietrze zostaje przekierowane do środka butelki zamiast do brzucha dziecka. Pozwala to uniknąć kolek. Wśród nich możemy zaproponować między innymi smoczki do butelek silikonowe oraz smoczki do butelek szklane. Posiadamy nawet całe zestawy smoczków dla niemowląt.

Ciepło pokarmu i napojów dla Państwa malucha pomogą utrzymać nasze termosy dla dzieci. Z pewnością przydadzą się one nie tylko do przedszkola czy szkoły, ale również podczas spacerów i wycieczek. Termosy dla dzieci w minimen.pl są lekkie, poręczne i wytrzymałe. Zachowują temperaturę napoju aż do 8 godzin. To idealne rozwiązanie także na wszelkie wyjazdy czy aktywności na dworze. Są one także innowacyjne. Posiadają automatyczne zamknięcia oraz kubki z dodatkowymi uszczelkami. Są ponadto łatwe w obsłudze i mają ergonomiczne kształty. Z łatwością zmieszczą się do małego plecaka, torebki czy bocznej kieszonki. Dokładnie oczyszczenie i wysuszenie naszych akcesoriów umożliwią Państwu nasze szczoteczki do butelek dla dzieci oraz składane suszarki do butelek i smoczków. Nasze komplety szczotek to zazwyczaj zestawy dwóch modeli, większego i mniejszego, z których jedna dokładnie umyje powierzchnię butelki, zaś druga pozwoli dotrzeć do wszystkich zakamarków. Nasze suszarki z kolei będą pasować do wszystkich dostępnych na rynku modeli butelek. To ergonomia ale także ciekawy, designerski wygląd. Mogą służyć także do suszenia innych przyborów niż butelki, takich jak smoczki, nakrętki, przykrywki itp. Całość została zaprojektowana tak, aby zapewnić higieniczność. Wszystkie elementy suszarki można myć ręcznie lub w zmywarce. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Butelki, bidony i akcesoria   Znaleziono 12 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 12 z 12 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a