Karmienie

Karmienie w minimen.pl, zdrowe, pożywne i sterylne posiłki

Karmienie w minimen.pl to wybór wyposażenia, które ułatwi Państwu sprawnie i we względnej czystości, nakarmić Państwa malucha. To wysokiej jakości przybory do jedzenia, takie jak sztućce, krzesełka czy urządzenia do podgrzewania, które posiłek malucha uczynią czynnością mniej wymagającą dla mamy lub taty. Karmienie małego dziecka jest sporym wyzwaniem dla wielu młodych rodziców, warto więc wyposażyć się w akcesoria, które ułatwią i umilą bobasom spożywanie posiłku. Nasz doskonale zaopatrzony internetowy sklep z zabawkami i akcesoria oferuje wygodne krzesełka do karmienia, chłonne i miłe w dotyku śliniaki dla dzieci, designerskie gryzaki oraz inne przydatne produkty. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, aby umożliwić Klientom coraz większy wybór. Zapraszamy serdecznie do zakupów.

Karmienie w minimen.pl, tylko zdrowe materiały i technologie

Karmienie w minimen.pl to wybór wysokiej jakości przyrządów, akcesoriów i osprzętu, który pomoże Państwu usprawnić karmienie dziecka oraz sprawić, że nie będzie to dla niego czynność nieprzyjemna lub stresująca. Wśród naszych produktów w tej kategorii, najbardziej oczywistym asortymentem są nasze krzesełka do karmienia dla dzieci i niemowląt. Wśród nich możemy zaproponować Państwu krzesełka do karmienia wielofunkcyjne. To najnowsze, wielofunkcyjne krzesełka do jedzenia, spania i zabawy w jednym. Są one ponadto bezpieczne i stabilne oraz, przede wszystkim, wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Ponadto nasze foteliki są łatwe w użytkowaniu ponieważ dzięki pewnym, opatentowanym i nowoczesnym mechanizmom podnoszą się, nachylają, rozkładają lub składają przy użyciu tylko jednej ręki. To świetne połączenie ergonomii, użyteczności oraz funkcjonalności. Podobnie jak nasze krzesełka do karmienia składane oraz krzesełka do karmienia uniwersalne. To z kolei nowoczesne foteliki do karmienia z uniwersalnym mocowaniem do każdego krzesła za pomocą zestawu pasów z regulacją. Świetnie sprawdzają się w domu i w podróży. Z pewnością przydadzą się na każdym etapie rozwoju dziecka.

Czystość i higiena w czasie jedzenia to podstawa, dlatego oferujemy Państwu także śliniaki dla niemowląt. Wychodząc z założenia, że niemowlak powinien mieć kontakt jedynie z naturalnymi materiałami, w sklepie internetowym z zabawkami minimen.pl naszym klientom proponujemy przede wszystkim śliniaki bawełniane dla dzieci. Nasze produkty w tej kategorii to także nowoczesne i pomysłowe rozwiązania. Są wśród nich oczywiście śliniaki wodoodporne. To praktyczne i zmywalne przybory do karmienia. Świetnie sprawdzą się przy płynnych czy szczególnie brudzących posiłkach. Podobnie jak nasze śliniaki z kieszonką, w której zbierać się będą resztki spadającego pokarmu. Dla tych z Państwa, którzy chcą jeszcze większej czystości dla malucha, przygotowaliśmy ponadto śliniaki z długim rękawem. Sprawdzą się one także podczas innych, brudzących dziecko czynności, takich jak malowanie czy inne zabawy. Z kolei ząbkującym maluchom polecamy nasze śliniaki z drewnianym gryzakiem. To fantastyczne połączenie superchłonnego, bambusowego śliniaczka z odczepianym drewnianym gryzakiem. Świetnie sprawdzi się już od pierwszego okresu ząbkowania.

Praktycznie żaden z posiłków nie może się odbyć bez tak podstawowych akcesoriów jakimi są naczynia i sztućce. W minimen.pl proponujemy Państwu przede wszystkim wykonane ze zdrowych materiałów sztućce dla dzieci. To bogaty wybór przyborów do jedzenia, w skład których wchodzą między innymi sztućce dla dzieci plastikowe oraz sztućce dla dzieci ze stali nierdzewnej. Posiadamy także bogaty wybór naczyń stołowych dla dzieci. Wśród nich między innymi talerze dla dzieci z melaminy, silikonowe talerze dla dzieci, kubki dla dzieci z melaminy oraz miseczki dla dzieci z melaminy. W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto całe zestawy i komplety naczyń do karmienia maluchów. Wśród nich również zestawy słoiczków oraz silikonowe pojemniki do mrożenia.

W czasie karmienia niezbędne mogą okazać się także gryzaki. Większość gryzaków w naszej ofercie to gryzaki drewniane, wykonane z naturalnego drewna klonowego lub bukowego. Z tego też powodu będą optymalnym rozwiązaniem nawet dla małych alergików. Zostały one także nasączone olejami roślinnymi, dzięki czemu nie gromadzą w sobie śliny dziecka. Nasze gryzaki klonowe są także bardziej trwałe, nie pęcznieją oraz zapobiegają rozwojowi bakterii. Do ich wytworzenia nie użyto żadnych farb ani klejów. Są ponadto całkowicie naturalne. Zachowały także antybakteryjne właściwości klonu, z którego zostały wykonane. Nasze gryzaczki bardzo łatwo wyczyścić – wystarczy przetrzeć je mokrą szmatką. Oferujemy wiele ich kształtów – posiadamy gryzaki zwierzątka, gryzaki owoce czy choćby gryzaki samochodziki. Dla maluchów, których zgryz budzi podejrzenia przygotowaliśmy zestawy ortodontycznych smoczków.

Podczas podawania dziecku pokarmu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, z pewnością przydadzą się także nasze butelki, bidony i akcesoria do karmienia. To ciekawy wybór funkcjonalnych i ergonomicznych przyborów niezwykle ułatwiających życie rodzicom. Popularne wśród nich są szczególnie butelki antykolkowe dla niemowląt. To praktycznie niezniszczalne naczynia, o różnych pojemnościach, z zaokrągloną, stabilną podstawą utrzymującą smoczek. Oferujemy także w szerokim wyborze smoczki do butelek. Posiadamy wiele ich modeli i rodzajów w zależności od wieku dziecka. Ciepło pokarmu i napojów dla Państwa malucha pomogą utrzymać nasze termosy dla dzieci, zaś dokładnie oczyszczenie i wysuszenie wszystkich powyższych naczyń, umożliwią nasze szczoteczki do butelek dla dzieci oraz składane suszarki do butelek i smoczków. Serdecznie zapraszamy.

Żeby podać maluchowi jedzenie, trzeba je najpierw ugotować lub, w przypadku gotowych posiłków – podgrzać. Do tego właśnie służą nasze urządzenia do gotowania i podgrzewania. Wśród nich oferujemy Państwu wielofunkcyjne urządzenia do miksowania i gotowania na parze dla dzieci. Razem z nimi gotowanie dla Państwa smyka będzie szybki, zdrowe i przyjemne. Posiadamy także tradycyjne podgrzewacze do butelek dla niemowląt oraz podgrzewacze do mleka dla dzieci. Wśród nich polecamy modele z wyświetlaczem cyfrowym temperatury. Posiadamy także w dużym wyborze sterylizatory do butelek dla dzieci oraz sterylizatory słoiczków. Najczęściej są to urządzenia wielofunkcyjne, pełniące jednocześnie rolę podgrzewacza dziecięcej żywności i napojów. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza na zakupy.

Karmienie  Znaleziono 105 produktów.

Podkategorie

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 36 z 105 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a