Chodziki i pchacze w minimen.pl, wesoła zabawa w stawianie pierwszych kroków

Chodziki i pchacze w minimen.pl to nowoczesne zabawki, które pomogą Państwa maluchom bezpiecznie stawiać pierwsze kroki. To jednocześnie estetyczne, ładnie wykonane oraz bardzo praktyczne wózki, w których dziecko może się bawić jednocześnie w domu i na zewnątrz. Wśród artykułów w tej kategorii nie ma uważanych przez lekarzy za szkodliwe chodzików wymuszających postawę stojącą. Nasze chodziki i pchacze w formie wózków, to bezpieczne, wysokiej jakości zabawki, których zadaniem jest pomagać dziecku, a nie szkodzić. Wszystkie nasze chodziki i pchacze są produktami wysokiej jakości, produkowanymi przez uznane marki i producentów. Posiadają także wszystkie niezbędne certyfikaty, badania i odpowiednie atesty. Bezpieczeństwo, satysfakcja oraz pełne zadowolenie naszych małych klientów są dla nas najważniejsze. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza.

Chodziki i pchacze w minimen.pl, bezpieczeństwo i komfort podczas nauki chodzenia

Kategoria chodziki i pchacze w minimen.pl nie zawiera w naszym sklepie krytykowanych przez pediatrów produktów, które choć stworzone do tego, by ułatwiać dziecku naukę chodzenia, działają zupełnie na odwrót. W Stanach Zjednoczonych ich używanie jest zupełnie zabronione. Często rodzice, być może z powodu braku czasu lub zwykłego lenistwa, ubierają dzieci w chodziki, które jednak zamiast pomagać, tylko szkodzą. Dzieci, które z nich korzystają, znacznie częściej ulegają urazom czaszkowo – mózgowym. Sztuczne utrzymywanie dziecka w pionie upośledza ich proces kształtowania orientacji przestrzennej, planowania motorycznego, koordynacji naprzemiennej oraz równowagi ciała. Zdarza się, iż dziecko nie dotyka stopami podłoża. Może to skutkować koślawym ułożeniem stóp lub innymi defektami w przyszłości. W przypadku chodzików i pchaczy w sklepie internetowym minimen.pl nie ma o tym mowy! Nasze gadżety w tej kategorii są całkowicie bezpieczne a korzystanie z nich może wyjść dziecku tylko na zdrowie. Nasze chodziki i pchacze wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, kontakt z estetycznymi materiałami, wysokiej jakości takimi jak drewno czy karton. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, zabawki wspierają ćwiczenie adekwatnych umiejętności, takich jak motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia.

Chodziki i pchacze w minimen.pl, pierwsze i kolejne życiowe kroki

Chodziki i pchacze w minimen.pl to oferta specjalnie wyselekcjonowanych dziecięcych akcesoriów, które będą wspierały Państwa malucha w stawianiu pierwszych kroków oraz utrwalaniu postępów w chodzeniu. Nasi najmłodsi klienci znajdą u nas między innymi stylizowane na przyjazne zwierzaki wózki chodziki pieski oraz wózki chodziki szalone króliki. Staną się one nieodłącznymi przyjaciółmi towarzyszącymi Państwa smykom podczas nauki stawiania kroków i poruszania się. Te wykonane ze zdrowego dla dziecka drewna chodziki to produkty wysokiej jakości stworzone do chodznie po domu. Są wyposażone w specjalne kółka, które nie będą rysować podłogi w mieszkaniu. Cechują się ponadto wysoką wytrzymałością i stabilnością. Dziecko oprócz nauki chodzenia, może także w takich wózkach chodzikach przewozić ulubione zabawki. Dzieciom uczącym się czytać i pisać proponujemy wózki chodziki z klockami abecadło. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, dziecko rozwinie zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Będzie także miało ciągły kontakt z literkami, które można układać w pierwsze słowa. Nasze wózki ponadto wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość swych funkcji. Nie bez znaczenia jest także kontakt z estetycznymi materiałami oraz kolorystyką. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza.

Chodziki   Znaleziono 6 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 6 z 6 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a