Roboty

Roboty programowalne w minimen.pl, przyszłość Państwa dziecka dokładnie zaprogramowana!

Zabawkowe roboty programowalne w minimen.pl to doskonały prezent dla malucha, którego od małego pragniemy zapoznawać z podstawami programowania, algorytmów czy robotyki. To wprost idealna opcja dla juniora programisty lub specjalisty IT! Nie od dziś wiadomo, że wszelkie dane napływające z rynku pracy wskazują, iż zawody związane z programowaniem, sieciami internetowymi lub technologiami IT, są i jeszcze długo będą najbardziej pożądanymi profesjami na świecie. Rynek technologii komputerowych jest najszybciej rozwijającym się i najbardziej dynamicznym z wszystkich. Specjalista IT, programista lub robotyk to dobrze płatne profesje, które zapewniają stabilny byt. Jednocześnie opanowanie w zadowalającym stopniu języków programowania lub technologii webowych, wymaga lat praktyki. Dlatego też warto od małego zachęcać dziecko i rozwijać jego umiejętności w kierunku nauk ścisłych oraz technik komputerowych. Roboty programowalne w minimen.pl to idealna opcja dla tych z Państwa, którzy chcieliby połączyć ten czas z dobrą zabawą. Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia niezwykłej przygody z zabawkami przyszłości.

Roboty programowalne w minimen.pl, dla małego programisty, robotyka, inżyniera

Zabawkowe roboty programowalne w minimen.pl są fantastycznym rozwiązaniem dla tych klientów, którzy chcieliby skierować zainteresowania swojego dziecka na nowoczesne technologie oraz rozwijać jego zdolności poznawcze w kierunku procesów sterowania. Roboty w sklepie internetowym minimen.pl to nie tylko ruchome zabawki służące jedynie do… zabawy. To także niezwykle rozwijające procesy poznawcze i umiejętności manualne, małe zestawy naukowe o różnych stopniach zaawansowania i trudności. Pozwalają one na budowanie wielu różnych robotów, wykonujących różne czynności, posiadających odmienne właściwości i cechy. Mogą one także przybierać różne kształty oraz, co najważniejsze, pokazywać emocje, wyczuwać na dotyk, a nawet wydawać i reagować na głosy! Z naszymi robotami można porozmawiać a nawet pożartować! Załączone aplikacje na smartfon sprawiają, że nasze zabawki stają się interaktywnymi i multimedialnymi, niemal żywymi partnerami do zabawy i nauki. Jeśli chodzi o możliwości ich wykorzystania, to jedynie wyobraźnia Państwa dziecka stanowi tutaj ograniczenie! Jeśli jednak szukają Państwo po prostu zwykłej zabawki dla swojego dziecka lubiącego roboty – u nas także z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza! Nasze roboty oprócz niezaprzeczalnych wartości naukowych posiadają także elegancki, futurystyczny wygląd, który dla każdego dziecka będzie inspiracją działającą i rozwijającą jego wyobraźnię. Ponadto każdy jest wykonany z bezpiecznych i wysokiej jakości, trwałych materiałów posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty i badania. Ponieważ dobro i satysfakcja naszych najmłodszych klientów są dla nas najważniejsze.

Roboty programowalne w minimen.pl, buduj, programuj, steruj

Zabawkowe roboty programowalne w minimen.pl to szeroki wybór wysokiej jakości zabawkowych robotów dostarczających unikalnej, niezwykłej i jedynej w swoim rodzaju zabawy połączonej z nauką. Dla najmłodszych najlepiej nadadzą się roboty klocki z jednostką główną do sterowania. Roboty takie, w zależności od potrzeb i pomysłu, mogą przybierać formy zwierząt, samochodów oraz wszystkiego, co tylko przyjdzie do głowy Państwa dziecku. Internet jest pełen gotowych projektów. To idealny pomysł na zabawę z rodzicami. Zestawy klocków posiadają mikrokomputer i jednostkę główną, odpowiedzialną za czujniki, poruszanie się i wydawanie odgłosów. Także najmłodszym zapewne przypadną do gustu nasze zdalnie sterowane samochody roboty, często postaci z popularnych bajek czy komiksów. To najczęściej w pełni multimedialne, interaktywne zabawki, sterowane smartfonem, wydające dźwięki i reagujące na głos. Z kolei dla troszkę starszych dzieci przygotowaliśmy nieco bardziej zaawansowane programowalne roboty zabawki. One także mogą przybierać najróżniejsze kształty, reagują na głos, nierzadko wyrażają emocje, a co najważniejsze… wykonują rozkazy i są całkowicie posłuszne! A to dla tego, że możemy zaprogramować ich zachowanie w języku Scratch! Dodatkowe wsparcie aplikacyjne i sterowanie smartfonem czyni zabawę jeszcze bardziej niesamowitą. Nasze programowalne roboty zabawki to wspaniały początek przygody z programowaniem, który może u dziecka przeobrazić się w prawdziwą pasję do nowoczesnej technologii, inżynierii i programowania. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza.

Roboty  Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a