Robot dla dzieci do programowania, przyszłość Państwa dziecka dokładnie zaprogramowana!

Robot dla dzieci do programowania to doskonały prezent dla malucha, którego od małego pragniemy zapoznawać z podstawami programowania, algorytmów czy robotyki. To wprost idealna opcja dla juniora programisty lub specjalisty IT! Nie od dziś wiadomo, że wszelkie dane napływające z rynku pracy wskazują, iż zawody związane z programowaniem, sieciami internetowymi lub technologiami IT, są i jeszcze długo będą najbardziej pożądanymi profesjami na świecie. Rynek technologii komputerowych jest najszybciej rozwijającym się i najbardziej dynamicznym z wszystkich. Specjalista IT, programista lub robotyk to dobrze płatne profesje, które zapewniają stabilny byt. Jednocześnie opanowanie w zadowalającym stopniu języków programowania lub technologii webowych, wymaga lat praktyki. Dlatego też warto od małego zachęcać dziecko i rozwijać jego umiejętności w kierunku nauk ścisłych oraz technik komputerowych. Roboty programowalne w minimen.pl to idealna opcja dla tych z Państwa, którzy chcieliby połączyć ten czas z dobrą zabawą. Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia niezwykłej przygody z zabawkami przyszłości.

Robot dla dzieci do programowania, dla małego programisty, robotyka, inżyniera

Robot dla dzieci do programowania jest fantastycznym rozwiązaniem dla tych rodziców, którzy chcieliby skierować zainteresowania swojego dziecka na nowoczesne technologie oraz rozwijać jego zdolności poznawcze w kierunku procesów sterowania. Roboty w sklepie internetowym minimen.pl to nie tylko ruchome zabawki służące jedynie do… zabawy. To także niezwykle rozwijające procesy poznawcze i umiejętności manualne, małe zestawy naukowe o różnych stopniach zaawansowania i trudności. Pozwalają one na budowanie wielu różnych robotów, wykonujących różne czynności, posiadających odmienne właściwości i cechy. Mogą one także przybierać różne kształty oraz, co najważniejsze, pokazywać emocje, wyczuwać na dotyk, a nawet wydawać i reagować na głosy! Z naszymi robotami można porozmawiać a nawet pożartować! Załączone aplikacje na smartfon sprawiają, że nasze zabawki stają się interaktywnymi i multimedialnymi, niemal żywymi partnerami do zabawy i nauki. Jeśli chodzi o możliwości ich wykorzystania, to jedynie wyobraźnia Państwa dziecka stanowi tutaj ograniczenie! Jeśli jednak szukają Państwo po prostu zwykłej zabawki dla swojego dziecka lubiącego roboty – u nas także z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza! Nasze roboty oprócz niezaprzeczalnych wartości naukowych posiadają także elegancki, futurystyczny wygląd, który dla każdego dziecka będzie inspiracją działającą i rozwijającą jego wyobraźnię. Ponadto każdy jest wykonany z bezpiecznych i wysokiej jakości, trwałych materiałów posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty i badania. Ponieważ dobro i satysfakcja naszych najmłodszych klientów są dla nas najważniejsze.

Roboty do samodzielnego programowania dla dzieci, buduj, programuj, steruj

Roboty do samodzielnego programowania dla dzieci, szeroki wybór wysokiej jakości zabawkowych robotów dostarczających unikalnej, niezwykłej i jedynej w swoim rodzaju zabawy połączonej z nauką. Dla najmłodszych najlepiej nadadzą się roboty klocki z jednostką główną do sterowania. Roboty takie, w zależności od potrzeb i pomysłu, mogą przybierać formy zwierząt, samochodów oraz wszystkiego, co tylko przyjdzie do głowy Państwa dziecku. Internet jest pełen gotowych projektów. To idealny pomysł na zabawę z rodzicami. Zestawy klocków posiadają mikrokomputer i jednostkę główną, odpowiedzialną za czujniki, poruszanie się i wydawanie odgłosów. Także najmłodszym zapewne przypadną do gustu nasze zdalnie sterowane samochody roboty, często postaci z popularnych bajek czy komiksów. To najczęściej w pełni multimedialne, interaktywne zabawki, sterowane smartfonem, wydające dźwięki i reagujące na głos. Z kolei dla troszkę starszych dzieci przygotowaliśmy nieco bardziej zaawansowane programowalne roboty zabawki. One także mogą przybierać najróżniejsze kształty, reagują na głos, nierzadko wyrażają emocje, a co najważniejsze… wykonują rozkazy i są całkowicie posłuszne! A to dla tego, że możemy zaprogramować ich zachowanie w języku Scratch! Dodatkowe wsparcie aplikacyjne i sterowanie smartfonem czyni zabawę jeszcze bardziej niesamowitą. Nasze programowalne roboty zabawki to wspaniały początek przygody z programowaniem, który może u dziecka przeobrazić się w prawdziwą pasję do nowoczesnej technologii, inżynierii i programowania. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza.

Roboty  Znaleziono 8 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 8 z 8 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a