LEGO

Klocki Lego w minimen.pl, sto lat tradycji i niesamowitej zabawy

Klocki Lego w minimen.pl to prawie sto lat tradycji klocków dla najmłodszych! Najbardziej znana firma zabawkarska na świecie tworzy popularne klocki dla dziewczynek i chłopców z charakterystycznymi ludzikami Lego. Starannie przygotowane zestawy dają wiele możliwości zabawy także starszym dzieciom oraz dorosłym. Kultowe klocki Lego to idealny pomysł na prezent dla dziecka, który z pewnością sprawi mu mnóstwo radości i dostarczy niezapomnianych chwil wartościowej rozrywki. Zapraszamy serdecznie do zapoznania z pełnym asortymentem, jaki oferuje nasz internetowy sklep z zabawkami. Oferujemy zarówno klasyczne, tematyczne zestawy LEGO, takie jak architektura, transport czy kosmos, oraz licencjonowane postacie LEGO z popularnych seriali, kreskówek czy filmów kinowych. Najmłodszym oferujemy wspaniałe zestawy klocków DUPLO.

Lego w minimen.pl, klocki, których nie trzeba przedstawiać

Lego w minimen.pl bez żadnych wątpliwości będą oznaczać długie godziny zabawy, do której na pewno wproszą się także rodzice. Nie od dziś wiadomo, że klocki Lego to piękne wykonanie, detal oraz ciekawe historie i scenariusze zabaw, które niemal same przychodzą do głowy na widok każdego zestawu. Najmniejszym dzieciom tradycyjnie proponujemy klocki DUPLO dla najmłodszych. Są one znacznie większe niż tradycyjne LEGO, co wynika z dbałości o bezpieczeństwo maluchów. W minimen.pl znajdą Państwo szereg zestawów tematycznych tej serii jak na przykład Lego Duplo Pojazd cyrkowy. W skład tych zestawów wchodzi uroczy klaun razem z żyrafiątkiem i pojazdem do przewożenia zwierząt. Maluch będzie pomagał klaunowi przygotować żyrafiątko do podróży w ozdobnej przyczepie i ruszy w podróż wraz z całą grupą cyrkową. W opiece nad żyrafiątkiem pomogą specjalne narzędzia, takie jak widły i bele siana.

Dzieciom starszym proponujemy tematyczne zestawy z serii LEGO City – na przykład Lego City Helikopter Strażacki lub Lego City Lotnisko. To wspaniałe, pełne konstrukcyjnych detali zestawy, które umożliwią Państwa dziecku zabawić się w strażaka do specjalnych zadań, latającego helikopterem. To niezwykła maszyna, która ugasi ogień kontenera na lotnisku przy pomocy specjalnej sikawki. Na pomoc strażnikowi przyjdą policjant oraz pracownik obsługi lotniska. Zestaw z helikopterem został wykonany z niezwykłą dbałością o detal i z pewnością da wielka frajdę dzieciom, które w przyszłości chcą zostać strażakami. Z kolei zestaw z lotniskiem to wspaniała zabawka dla dzieci zainteresowanych samolotami lataniem. Scenka w zestawie przedstawia młodą bizneswoman przybywającą samolotem by podpisać kolejną, ważną umowę. Dziecko może bawić się złożonym z klocków samolotem oraz takąż limuzyną. Ten zestaw łączy w sobie dwa światy, których zasad poprzez zabawę uczy się dziecko.

Nie zaniedbujemy także zestawów licencjonowanych, związanych z seriami animowanymi. Znajdą u nas Państwo między innymi system LEGO® NEXO KNIGHTS™. To niezwykle nowoczesne zestawy rycerzy przyszłości wraz z ich bronią, zbrojami,w arowniami i zamkami. Proponujemy między innymi NEXO KNIGHTS zestawy do budowania armii. Oprócz tradycyjnych klocków systemy te są szeroko wspierane w Internecie. Dzięki skanowanym tarczom można uzyskać moce i atrybuty do gry w sieci. Ponadto aby uatrakcyjnić zabawę, można na telefon lub tablet ściągnąć specjalne aplikacje dające jeszcze więcej możliwości i jeszcze więcej frajdy! Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza na zakupy!

LEGO  Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a