Clics

Klocki Clics w minimen.pl, z Belgii prosto do pokoju zabaw Państwa dziecka!

Klocki Clics w minimen.pl to bogaty zbiór oryginalnych, belgijskich klocków, które swą kolorystyką, kształtami, a przede wszystkim ogromną ilością dobrej zabawy, jaką dostarczają, z pewnością zdobędą serca Państwa dzieci. Clics to popularne klocki edukacyjne, które wspomagają kreatywność, rozwijają umiejętności konstrukcyjne, a także są bardzo bezpieczne dla zdrowia maluchów. Można bez problemu prać je w pralce. Oferowane klocki dla dzieci dostępne są w 41 krajach na świecie, ze względu na wysoką jakość użytych materiałów przechodzą pozytywnie nawet najbardziej rygorystyczne testy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania z ofertą naszego internetowego sklepu z zabawkami wszystkich rodziców i dziadków, którzy chcą kupić rozwijające i atrakcyjne klocki dla dziewczynki lub chłopca, gwarantujące im długie godziny wciągającej zabawy. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Klocki Clics w minimen.pl, klocki inne niż wszystkie

Klocki Clics w minimen.pl to gwarancja frajdy, dobrej zabawy oraz nauki. To zestawy kolorowych, edukacyjnych klocków, które razem tworzą setki różnych konstrukcji ograniczonych tylko wyobraźnią budowniczego. Clics to także specjalny, opatentowany, sposób łączenia poszczególnych elementów. Inaczej niż w tradycyjnych klockach, łączonych środkiem elementów (jak przy układaniu cegieł), klocki belgijskiego producenta łączy się krawędziami poprzez system sprytnych zawiasów. Ten prosty i zarazem unikalny sposób łączenia, daje możliwość szybkiej budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji trójwymiarowych. Klocki Clics są produkowane z polipropylenu. Oznacza to, że są bezpieczne, wytrzymałe i zdolne do długotrwałego używania w każdych warunkach.

Ale to nie wszystko. Klocki clics są znane także z tego, że świetnie wpływają na wyobraźnię oraz zdolności manualne każdego dziecka, a przy okazji dają im wiele radości. Dlaczego? Otóż nowatorski sposób łączenia poszczególnych elementów daje szerokie możliwości budowania płaszczyzn, które za pomocą kilku ruchów można przekształcić w bryłę. Składanie elementów trójwymiarowych z elementów dwuwymiarowych wydatnie wpływa na rozwój wyobraźni i kreatywności dziecka. Klocki Clics pozwalają także tworzyć ruchome elementy. W zestawach klocków tradycyjnych, bez specjalnie uformowanych klocków nie jest to możliwe. System tych klocków pozwala stworzyć nie tylko proste pojazdy, konstrukcje takie jak małe meble, ale także na przykład ubrania lub elementy zbroi. Jednocześnie systemy Clics spełniają wszystkie wymogi i regulacje prawne dotyczące bezpieczeństwa zabawek w Unii Europejskiej jak i Stanach Zjednoczonych.

Klocki Clics w minimen.pl, zaproszenie do krainy dziecięcej kreatywności

Klocki Clics w minimen.pl to długie godziny zabawy, której ograniczeniem będzie tylko wyobraźnia Państwa smyka. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy szereg zestawów, które z pewnością przydadzą się małym budowniczym i konstruktorom. Na początek polecamy nasze klocki Clics zestawy startowe CLICFORMERS. To dobry pomysł na początek zabawy z tym systemem. Systemy to kompozycje składające się z siedmiu rodzajów bazowych elementów i pięciu rodzajów niezwykle praktycznych akcesoriów. Pozwolą one dzieciom na swobodne eksperymenty z budowaniem i realizację konceptów, które same wymyśliły. Tego typu zestawy zawierają zazwyczaj kilkadziesiąt klocków, tyle samo akcesoriów oraz narzędzie do otwierania wraz z naklejkami i instrukcjami budowy. Stąd już prosta droga do bardziej zaawansowanych systemów takich jak klocki Clics Rollerbox 15w1. To z kolei zestawy zawierające nawet kilkaset klocków do budowania bardziej zaawansowanych budowli czy konstrukcji.

Załączone instrukcje pomogą Państwa maluchowi wybudować statki, samochodziki a także zwierzątka. To systemy znane i uwielbiane przez przedszkolaki na całym świecie. Jak żadne inne klocki pomagają one puścić wodze fantazji i budować wszystko to, co tylko przyjdzie do głowy. Z kolei fanom gotowych rozwiązań możemy polecić zestawy tematyczne klocków, takie jak choćby Clics nitro auta. To zestawy, które z pewnością spodobają się małym fanom motoryzacji. Umożliwiają budowanie z klocków szybkich pojazdów zgodnie z instrukcją. A także modyfikowanie ich wedle uznania lub tworzenie swoich samochodów. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Clics  Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a