Klocki

Klocki w minimen.pl, od pokoleń w czołówce najpopularniejszych zabawek

Klocki w minimen.pl bogaty zbiór tradycyjnych i nowoczesnych klocków, które z pewnością polubią Państwa pociechy. Kolorowe klocki dla dzieci to tradycyjne zabawki, które od pokoleń dostarczają najmłodszym moc rozrywki. Pobudzają wyobraźnię, rozwijają kreatywność, umiejętność planowania i logicznego myślenia oraz koncentrację. Nasz kompleksowo wyposażony internetowy sklep z zabawkami oferuje barwne klocki dla dziewczynek oraz chłopców w różnym wieku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania z naszym asortymentem i życzymy satysfakcjonujących zakupów.

Klocki w minimen.pl, jedna z najbardziej pobudzających kreatywność i rozwijających czynności

Klocki w minimen.pl to starannie dobrany zbiór tej chyba najpopularniejszej od wieków dziecięcej rozrywki, znanej już w czasach starożytnych. Klocki to absolutna klasyka. Używane były do zabawy i nauki od stuleci, pod wieloma szerokościami geograficznymi. I nie powinno to dziwić. Klocki mają w sobie wszystkie te cechy, które w zabawkach dzieci lubią najbardziej. Bo klocki pozwalają im na realizację własnych pomysłów z gotowych elementów. To bardzo pobudzająca i pouczająca zabawa. Dziecko zaczyna zazwyczaj od kilku klocków, z których buduje najbardziej podstawowe struktury ucząc się rozkładu sił, kształtów i wzajemnych zależności poszczególnych elementów. Z czasem zaczyna tworzyć coraz bardziej skomplikowane budowle. To idealny przykład procesu nauczania małego dziecka. Klocki zawsze będą dobrym wyborem. Czy to drewniane, czy magnetyczne – klocki zawsze wydatnie rozwiną Państwa malucha w sferze poznawczej i manualnej. A do tego rozwiną wyobraźnię, poprawią koordynację wzrokową i rozwiną kreatywność. Klocki nie mają słabych punktów!

Klocki w minimen.pl, od drewnianych klasyków do licencjonowanych zestawów

Klocki w minimen.pl to jedna z największych kategorii w naszym sklepie internetowym. Czego tutaj nie ma! Na początek każdemu maluchowi proponujemy klasyczne drewniane klocki geometryczne. To znana od pokoleń rozrywka, która nic się nie zestarzała. Dzięki nim maluch będzie ćwiczył precyzję manualną oraz poprawi swoją koordynację ruchową. To wiele lat wspaniałej i rozwijającej zabawy, spędzonej na tworzeniu własnych konstrukcji i struktur geometrycznych. Także idealną propozycją dla najmłodszych będą równie dojrzałe metryką klocki magnetyczne o różnej tematyce. To wspaniała zabawa rozwijająca pamięć i wyobraźnię. Dla dzieci uczących się literek oraz uczących się czytać i pisać przygotowaliśmy ponadto klocki z literkami oraz klocki alfabet. Klocki w minimen.pl to także unowocześnione odmiany klasycznych modeli. Choć są one praktycznie nieśmiertelne, warto życzliwym okiem spojrzeć także na nieco zmodyfikowane, modernistyczne klocki dla dzieci. A wśród nich także posiadamy spory wybór. Dzieciom najmłodszym proponujemy klocki sensoryczne z nadrukowanymi wzorami oraz klocki do nawlekania. Te odmiany klocków świetnie wyrabiają zdolności manualne, umiejętności kojarzenia oraz pamięć wzrokową. Bardzo popularną wersją klocków są także klocki piramidy. To uporządkowane (często ponumerowane) zestawy klocków, służące do budowy piramidy, ale także do tworzenia własnych konstrukcji. Pozwalają dziecku rozwijać wyobraźnię oraz uczyć się cyferek. Z kolei wersje przeznaczone do tworzenia wymyślnych konstrukcji chętnie posłużą nasze klocki konstrukcyjne o stałym kształcie – przyczepne klocki jeżyki, klocki miękkie oraz mega duże klocki XXL do budowania własnej bazy!

Klocki w minimen.pl, legendarni producenci klocków w naszym sklepie internetowym

Oczywiście klocki w minimen.pl to także szeroki wybór zestawów klocków licencjonowanych, takich jak Playmobil, LEGO, Cobi, Clicks oraz LITTLEBITS. Wśród zestawów w naszej ofercie znajdą Państwo kity o przeróżnej tematyce. Nasi klienci znajdą u nas praktycznie każdy zestaw. Od tematyki przyrodniczej, miejskiej oraz historycznej, poprzez zestawy ze strażakami, żołnierzami i kowbojami, aż do tematyki sportowej, domowej czy mody. Duża część naszych pudełek z klockami zawiera w sobie serie z licencjonowanymi postaciami z popularnych bajek, filmów kinowych oraz seriali animowanych. Całe to bogactwo jest do Państwa dyspozycji. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza na zakupy.

Klocki  Znaleziono 47 produktów.

Podkategorie

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 36 z 47 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a