AGD

AGD  Znaleziono 17 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 17 z 17 produktów

Zabawki AGD, nauka poprzez naśladowanie dorosłych

Zabawki AGD, nauka poprzez naśladowanie dorosłych. Naukowo udowodniono, że dziecko najlepiej uczy się poprzez obserwowanie i naśladowanie dorosłych, najczęściej swych rodziców. Od najmłodszych lat maluchy chcą i próbują pomagać swym rodzicielom w najróżniejszych sytuacjach w domu. I nie ma w tym absolutnie niczego złego. Dziecięca ciekawość świata oraz chęć pomocy rodzicom, to nieodłączne i jedne z najpiękniejszych...

Zabawki AGD, nauka poprzez naśladowanie dorosłych

Zabawki AGD, nauka poprzez naśladowanie dorosłych. Naukowo udowodniono, że dziecko najlepiej uczy się poprzez obserwowanie i naśladowanie dorosłych, najczęściej swych rodziców. Od najmłodszych lat maluchy chcą i próbują pomagać swym rodzicielom w najróżniejszych sytuacjach w domu. I nie ma w tym absolutnie niczego złego. Dziecięca ciekawość świata oraz chęć pomocy rodzicom, to nieodłączne i jedne z najpiękniejszych cech okresu dziecięcego. Co jednak zrobić jeśli mamy poważne obawy przed wpuszczeniem naszego dziecka do kuchni lub w pobliże sprzętów na gaz lub zasilanych prądem? Oferta naszego sklepu wychodzi Państwu naprzeciw i jest najlepszą odpowiedzią na to pytanie! Ciekawość Państwa dziecka w bezpieczny sposób zaspokoją nasze zabawki wiernie naśladując sprzęty gospodarstwa domowego.

Zabawki AGD, dla najmłodszych gospodyń i gospodarzy

Zabawki AGD, dla najmłodszych gospodyń i gospodarzy to najlepsza forma nauki behawioralnej dla najmłodszych. Maluchy uwielbiają naśladować, a zabawki takie jak kompleksowo wyposażone kuchnie dla dzieci, żelazka, odkurzacze, czy zestawy do sprzątania, pozwalają smykom poczuć się jak mama i tata. Serdecznie zapraszamy do naszego internetowego sklepu wszystkich rodziców wraz z pociechami, dostępne są tu bezpieczne i rozwijające zabawki dziecięce znanych i cenionych marek w bardzo konkurencyjnych cenach. Zapewniamy szybką wysyłkę i szeroki wybór produktów. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza!

Zabawki AGD, szeroki wybór zabawkowych sprzętów domowych

Zabawki AGD, szeroki wybór zabawkowych sprzętów domowych z pewnością sprawdzi się także u Państwa w domu! Pozwólmy naszym dzieciom dobrze się bawić, a jednocześnie uczyć się oraz przyswajać podstawy wykonywania domowych obowiązków. Wśród naszych artykułów znajdą państwo duży wybór oryginalnych sprzętów AGD w w wersjach zabawkowych, które to sprzęty z wyglądu, a nawet w swej funkcjonalności, niewiele różnią się od oryginalnych artykułów gospodarstwa domowego. Małym gospodyniom z pewnością do gustu przypadną nasze kuchenki zabawki. Wśród tych oferowanych w naszym sklepie znajdą Państwo zarówno modele nieco prostsze, z podstawowa ilością akcesoriów, jak i duże zestawy z dodatkowymi zamrażarkami i lodówkami oraz modułami elektronicznymi. Dzięki tym modułom kuchenki wydają realistyczne odgłosy gotowania. Zaś w trosce o zdrowie dzieci naszych klientów przygotowaliśmy także kuchenki zabawki drewniane. Dla dodatkowego wzbogacenia dziecięcej domowej kuchni, przygotowaliśmy ponadto zabawkowe zmywarki do naczyń, zabawkowe ekspresy do kawy, zabawkowe miksery oraz zabawkowe czajniki. Małych amatorów sprzątania z pewnością zainteresują nasze odkurzacze zabawki na baterie. Oprócz realistycznego wyglądu, wydają one także oryginalne odgłosy. Z pewnością przyniosą dziecku wiele radości z zabawy w dom. Z kolei najmłodszym majsterkowiczom z pewnością przypadną do gustu prezentowane w naszej ofercie zabawkowe warsztaty z zestawami zabawkowych narzędzi.

Zabawki AGD, sklep internetowy minimen.pl to gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Sklep internetowy minimen.pl dokłada wszelkich starań, aby prezentowane w nim artykuły był najwyższej jakości, posiadały niezbędne badania i certyfikaty. Nasze zabawki wykonane są z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Satysfakcja i zadowolenie na szych klientów to dla nas absolutny priorytet. W razie jakikolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza!

Więcej
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a