Wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjne w minimen.pl, wiele odsłon tradycyjnej formy

Wózki wielofunkcyjne w minimen.pl to selekcja nowoczesnych, multifunkcyjnych wózków dziecięcych, w których zastosowano szereg najnowszych technologii oraz osiągnięć technicznych na polu optymalizacji i ulepszania rozwiązań stosowanych w tego typu konstrukcjach. Są to jednocześnie zaawansowane formy, które pozwalają przekształcić zwykły wózek spacerowy w wózek bliźniaczy lub konstrukcję typu 3w1. Zgodnie z zasadami ergonomii, optymalnie wykorzystano w tych wózkach każdy element konstrukcyjny w taki sposób, aby mógł on pełnić różne role w zależności od wersji funkcyjnej wózka. To także wózki zaopatrzone w największą ilość akcesoriów oraz najnowsze rozwiązania techniczne, gwarantujące wygodę i bezpieczeństwo. Wózki wielofunkcyjne są także dobrą opcją dla tych rodziców, którzy chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy, gdyż takie wózki, odpowiednio dobrane, nadają się na dłużej. Także po okresie niemowlęctwa.

Wózki wielofunkcyjne w minimen.pl, najnowsze technologie i rozwiązania techniczne

Wózki wielofunkcyjne w minimen.pl zawierają w sobie wiele pomysłowych rozwiązań technicznych będących obecnie w ścisłej czołówce technologii i materiałoznawstwa wózków dziecięcych. Oprócz tego, że nasze wózki mogą pełnić funkcję wózka bliźniaczego, gondoli, spacerowego lub nosidełka, niemalże skrzą się od zastosowanych w nich nowinek technicznych. Wszystkie nasze wielofunkcyjne propozycje posiadają solidne zawieszenie na wszystkich czterech kołach. Same koła przednie mogą się obracać lub być zablokowane. Koła tylne posiadają bezpieczne hamulce. Wszystkie są wykonane ze specjalnej pianki redukującej drgania. Praktycznie wszystkie elementy siedzenia posiadają regulację i mogą być łatwo demontowane do czyszczenia lub zmiany konfiguracji. Nasze wózki posiadają nawet moskitiery! Dziecko jest w nich chronione pięciopunktowymi szelkami bezpieczeństwa a stelaż wózka można błyskawicznie złożyć przy pomocy tylko jednej ręki. Wózki wielofunkcyjne w sklepie internetowym z zabawkami minimen.pl to przyszłość tej technologii. Serdecznie zapraszamy.

Wózki wielofunkcyjne w minimen.pl, wózek bliźniaczy, spacerowy, a może 3w1?

Wózki wielofunkcyjne w minimen.pl to pakiet nowoczesnych wózków dziecięcych, które sprawdzą się wielu sytuacjach i na długo, a ponadto zagwarantują Państwa dziecku wygodę oraz bezpieczeństwo. Polecamy Państwu nasze wózki wielofunkcyjne spacerowe, które umożliwią Państwu bezpieczny spacer z dzieckiem w wózku. W zależności od państwa potrzeb nasze wózki spacerowe mogą się zmienić w wózki bliźniacze, wózki gondole, wózki 3w1 a nawet wózki 4w1! To także wspaniała zabawa dla samego malucha, dla którego wózek staje się ciekawym i interesującym gadżetem, często się zmieniającym. Z pewnością pobudzi to jego wyobraźnię. Na stelażach naszych wielofunkcyjnych wózków można montować też foteliki samochodowe. Wraz z odpowiednimi akcesoriami i ich wersjami kolorystycznymi nasze wózki mogą przyjmować aż 25 możliwych konfiguracji! Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Wielofunkcyjne   Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a