Spacerowe

Wózki spacerowe w minimen.pl, rodzinny spacer jak piękna przygoda

Wózki spacerowe w minimen.pl to propozycje wózków, które każdy spacer do parku, plac zabaw czy przechadzkę z rodzicami, zamienią małemu dziecku w ciekawą i przyjemną wyprawę, nierzadko pełną przygód. W naszych wygodnych wózkach spacerowych, mały człowiek będzie mógł w bezpieczny sposób podróżować, z ciekawością obserwować świat i otoczenie oraz cieszyć się wygodą, a także bliską obecnością rodziców. Nasze wózki spacerowe sprawdzą się podczas rodzinnych wypraw niezależnie od warunków atmosferycznych czy rodzaju podłoża. Każda rodzinna przechadzka będzie zarówno miłą wędrówką na świeżym powietrzu, jak i pouczającym przeżyciem dla dziecka. Nasze wózki spacerowe to także poczucie bezpieczeństwa i spokoju dla rodziców, którzy będą mieć pewność, że podczas spaceru nic nie będzie zagrażać ich smykowi. A także, że maluch jest zabezpieczony najlepiej, jak to tylko możliwe. Naszym wózkom niestraszne nadmierne słońce, deszcz czy nierówności terenu. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Wózki spacerowe w minimen.pl, rodzinna przechadzka zawsze udana

Wózki spacerowe w minimen.pl łączą w sobie ciekawy design z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie funkcjonalności wózków dziecięcych przeznaczonych do rodzinnych przechadzek. Wszystkie nasze wózki spacerowe zawierają w sobie szereg najnowszych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych, zapewniających bezpieczną i przyjemną jazdę maluchowi. Każdy z naszych wózków posiada wygodne i duże siedzisko wraz z kilkustopniową regulacją oparcia, a nawet z możliwością opuszczenia go do pozycji leżącej. Koła naszych wózków są najczęściej piankowe, specjalnie amortyzowane. W tym koła przednie są obrotowe, tylne zaś są zespolone z hamulcem. Większość naszych wózków posiada także kosze na zakupy. Zaś podstawowym elementem bezpieczeństwa wszystkich są pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, zapewniające dziecku maksimum zabezpieczenia przed urazami i wypadnięciem.

Wózki spacerowe w minimen.pl, na miasto, do parku, na łono natury!

Wózki spacerowe w minimen.pl to starannie wyselekcjonowany asortyment wózków dziecięcych, które rodzinne spacery przeniosą w nowy, kreatywny i bezpieczny wymiar. Dla rodziców, którzy często zabierają swą pociechę na przykład do miejskiego parku oraz są zmuszone na codzienne poruszanie się z wózkiem po chodnikach czy terenie generalnie miejskim, przygotowaliśmy wózki spacerowe miejskie. Radzą sobie one lepiej na twardym i płaskim podłożu, choć nadają się tez na bardziej wymagające powierzchnie. Wiele z nich to wózki spacerowe z torbą na zakupy – czyli wózki wyposażone w akcesoria ułatwiające poruszanie się po mieście oraz wykonywanie codziennych obowiązków. Rodzicom, którzy wiele codziennych czynności muszą wykonywać w towarzystwie malucha w wózku oferujemy wózki spacerowe funkcjonalne. Z kolei tym rodzicom, którzy biorą pod uwagę spacery z maluchem w bardziej naturalnym terenie polecamy bardziej wózki spacerowe terenowe. To kategoria wózków, które zazwyczaj posiadają nieco bardziej solidne i elastyczne zawieszenie i większe, pompowane koła. Są one dobra opcją dla tych z Państwa, którzy pragną zabierać malucha choćby na spacer po lesie lub łące. Sprawdzą się świetnie podczas wypadu za miasto. Do takich wypadów przydadzą się także nasze wózki spacerowe podróżne, z których sporą część stanowią z kolei wózki spacerowe składane. Szczególną część naszego asortymentu wózków spacerowych stanowią wózki spacerowe mini. To oryginalne, ultralekkie konstrukcje o wyjątkowym designie, składane i mieszczące się bez problemu do każdego bagażnika samochodowego, a nawet rowerowego! To idealni towarzysze rodzinnych eskapad. Nasze wózki spacerowe mini powstały we współpracy z firmą BMW i są przykładem idealnej funkcjonalności oraz ergonomii. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Spacerowe   Znaleziono 11 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 11 z 11 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a