Podstawki

Podstawki samochodowe w minimen.pl, wygodna i bezpieczna podróż także dla starszych dzieci

Podstawki samochodowe w minimen.pl to świetna alternatywa dla tych z Państwa, których pociechy wyrosły już z fotelika samochodowego, a wciąż potrzebują dodatkowej ochrony w czasie jazdy. Wielu rodziców zastanawia się jak przewozić samochodem starsze dziecko, które wyrosło już z fotelika tak, aby zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa? Z pomocą przychodzą nasze podstawki samochodowe dla dzieci, które są bardzo wygodne i zapewniają małym podróżnikom odpowiednią ochronę podczas jazdy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z ofertą produktową naszego internetowego sklepu, gdzie są dostępne wysokiej jakości siedziska dla dzieci marki Sparco oraz innych renomowanych producentów.

Podstawki samochodowe w minimen.pl, najwyższe standardy bezpieczeństwa i wygody

Podstawki samochodowe w minimen.pl to produkty najwyższego standardu bezpieczeństwa i ergonomii firmy Sparco. Firma Sparco jest znanym, największym i najbardziej renomowanym producentem wyposażenia technologii bezpieczeństwa do aut wyścigowych i rajdowych. To nazwa od razu rozpoznawalna w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko. Sparco służy swym wieloletnim doświadczeniem z rajdów samochodowych, najbardziej innowacyjnymi technologiami z zakresu bezpieczeństwa oraz gotowymi, intuicyjnymi rozwiązaniami, które ułatwiają codzienne życie w trosce o Państwa dziecko. Produkty Sparco to jakość, precyzja wykonania, niebanalny design, a przede wszystkim całkowite bezpieczeństwo. Foteliki i podstawki samochodowe dla dzieci firmy Sparco oferują pewność użytkowania oraz, dzięki szczegółowej selekcji materiałów użytych podczas produkcji, dobre samopoczucie Państwa malucha. Wybierając Sparco wybierają Państwo bezpieczeństwo i spokojną jazdę. Podstawki samochodowe w minimen.pl to produkty, które mają za sobą długie serie testów. Testowane są wszystkie ruchome części i ich mechaniczne właściwości. Nie zaniedbuje się także szerokiego wachlarza testów wypadkowych, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie podstawki SPARCO dla dzieci posiadają holenderskie certyfikaty, będące znakiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości. Każdy fotelik samochodowy i podstawka SPARCO posiada homologację R44 ECE wraz z oryginalną pomarańczową etykietą homologacyjną. Pomarańczowa etykieta gwarantuje, że fotelik jest zgodny z podstawowymi wymogami bezpieczeństwa określonymi w Europejskiej Normie Bezpieczeństwa ECE R44.

Podstawki samochodowe w minimen.pl, uniwersalne i praktyczne rozwiązania

Podstawki samochodowe w minimen.pl z pewnością ułatwią życie tym rodzicom, którzy nie chcą rezygnować z bezpieczeństwa dziecka niemieszczącym się już, niestety, w zwykłym foteliku. A przecież wcale nie muszą tego robić! Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl wychodzi im naprzeciw oferując bogaty wybór praktycznych podstawek samochodowych. Oferujemy naszym klientom między innymi podstawki samochodowe dla dzieci oraz siedziska samochodowe dla dzieci w wielu wersjach kolorystycznych i stylizacyjnych. Nasze siedziska to idealna opcja zapewniająca bezpieczną i komfortową podróż każdemu dziecku w przedziale wiekowym od około 4 do około 12 lat. Nasze podstawki i siedziska są uniwersalne i pasują praktycznie do większości samochodów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy.

Podstawki   Znaleziono 8 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 8 z 8 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a