Foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe w minimen.pl, gwarancja bezpieczeństwa i wygody dziecka

Foteliki samochodowe w minimen.pl to gwarancja wygody i bezpieczeństwa Państwa pociechy w czasie jazdy samochodem. Właściwie dobrany fotelik samochodowy zapewnia dziecku pełne bezpieczeństwo podczas podróży, co jest priorytetem dla każdego rodzica. W naszym internetowym sklepie oferujemy bezpieczne i wygodne foteliki Sparco (największy i najbardziej renomowany producent fotelików dziecięcych) oraz innych marek, które spełniają wszystkie wymagane normy. Foteliki dziecięce dostępne w naszym asortymencie cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Posiadamy modele w różnych przedziałach wagowych przeznaczone dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Gwarantujemy, że każdy dziecięcy fotelik do samochodu będący w sprzedaży naszego sklepu zapewni maluchowi maksymalną ochronę podczas jazdy. Zapraszamy do zakupów.

Foteliki samochodowe w minimen.pl, spokojna i bezpieczna jazda z dzieckiem w każdym wieku

Foteliki samochodowe w minimen.pl to starannie dobrane, dokładnie przebadane i przetestowane foteliki. Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty, homologacje oraz atesty potwierdzające ich wysokie parametry oraz ergonomię zaprojektowaną pod kątem absolutnego bezpieczeństwa malucha. Wszystkie są też testowane podczas testów wypadkowych. Nasze foteliki sprowadzamy jedynie od uznanych producentów, dla których bezpieczeństwo dziecka w samochodzie stanowi absolutny priorytet. W minimen.pl zdajemy sobie sprawę jak odpowiedzialne jest przewożenie smyka samochodem oraz jakie potencjalne niebezpieczeństwa w czasie takiej jazdy mogą na niego czekać. Dzieci w samochodzie bywają ruchliwe, a ich naturalna ciekawość może doprowadzać do sytuacji potencjalnie niebezpiecznych. Z naszymi fotelikami dla dzieci, podstawkami oraz akcesoriami do fotelików, takie niebezpieczeństwo zostanie zniwelowane do zupełnego minimum. Nasze foteliki samochodowe dla dzieci spełniają też parametry wymagane przez polskie przepisy drogowe w ich kwestii, szczególnie po ostatniej nowelizacji. Wybór producenta naszych fotelików nie nie jest przypadkowy. Firma Sparco jest czołowym producentem od lat projektującym i produkującym technologie bezpieczeństwa w sportach samochodowych i rajdowych. To także jakość, precyzja wykonania i niebanalny design. Materiały wykorzystane do produkcji naszych fotelików dla dzieci są poddawane szczegółowej selekcji oraz specjalistycznym badaniom. Foteliki w minimen.pl to ponadto ergonomia. Posiadają one wygodne, komfortowe pokrycia, które łatwo można zdemontować i wyprać. Każdy fotelik to 5 – punktowe pasy bezpieczeństwa, ochrona przed uderzeniem bocznym oraz miękkie, bardzo wygodne dla malucha wyściełanie ścianek bocznych. W naszych fotelikach Państwa pociechy będą tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Serdecznie zapraszamy do minimen.pl.

Foteliki samochodowe w minimen.pl, dla niemowląt i starszych dzieci

Foteliki samochodowe w minimen.pl to szeroki wybór fotelików dla dzieci praktycznie w każdym wieku. Polecamy szczególnie foteliki samochodowe dla dzieci firmy Sparco, która jest jednym z czołowych producentów bezpiecznego sprzętu tego typu dla dzieci i nie tylko. Firma Sparco jest także znanym producentem wyposażenia do aut wyścigowych i rajdowych. Najmłodszym uczestnikom ruchu proponujemy nasze foteliki samochodowe dla niemowląt, do wagi maksymalnie 13 kilogramów. Oprócz zapewniania maksymalnego bezpieczeństwa, dzięki regulacji dają one także możliwość karmienia lub kołysania. Posiadają ochronę przeciwsłoneczną. Istnieje także opcja zamontowania ich na wózku. W naszej ofercie znajdą Państwo także uniwersalne foteliki samochodowe dla dzieci. Te modele z kolei pozwalają przewozić dzieci o wadze nawet od 0 do 36 kilogramów, czyli zarówno niemowlaki, jak i te nieco starsze dzięki opcji fotelika mniejszego w większym. To dobre rozwiązanie dla osób posiadających kilka maluchów i nie przewozi ich jednocześnie. W przypadku dzieci nieco starszych dysponujemy szerokim wyborem fotelików dla dzieci w każdym wieku oraz podstawek samochodowych dla tych dzieci, które się już w fotelikach nie mieszczą. Oferujemy też spory wybór akcesoriów do fotelików samochodowych dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sklep internetowy minimen.pl.

Foteliki samochodowe  Znaleziono 20 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 20 z 20 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a