Wózki, nosidełka, foteliki

Wózki, nosidełka, foteliki w minimen.pl, komfort, wygoda i bezpieczeństwo

Wózki, nosidełka, foteliki w minimen.pl to starannie wyselekcjonowane produkty, które łączą w sobie absolutne bezpieczeństwo z komfortem i wygodą w czasie jazdy. Nasz kompleksowo wyposażony sklep internetowy oferuje certyfikowane i bezpieczne wózki dziecięce, komfortowe nosidełka oraz najlepsze foteliki samochodowe. W ofercie można znaleźć produkty takich marek jak Sparco czy Caretero. W zależności od modelu, dany fotelik dla dziecka do samochodu może posiadać różne systemy mocowania (isofix, pasy bezpieczeństwa) i zakres wagowy. Wszystkie wózki i nosidełka są dostosowane do wygody rodziców i ich pociechy. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby umożliwić naszym Klientom coraz większy wybór. Zapraszamy serdecznie do zakupów. Wózki, nosidełka, foteliki w minimen.pl to gwarancja wygody i bezpieczeństwa Państwa pociechy w czasie jazdy samochodem lub podróżowania w dziecięcym wózku. Wiemy jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo ich smyków podczas podróży, dlatego nasze wózki oraz foteliki samochodowe wybraliśmy pod kątem tych właśnie parametrów. W przypadku wózków w naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i ergonomiczne konstrukcje, wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Wszystkie posiadają solidne koła z możliwością ich zablokowania a także szereg przydatnych, chroniących dziecko opcji, takich jak osłony, amortyzatory, ochraniacze czy pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Z kolei nasze foteliki samochodowe dla dzieci to także realizacja idei zapewnienia dziecku maksymalnej ochrony w czasie jazdy oraz ergonomii w samochodzie. W naszym sklepie skupiamy się na ofercie najlepszych producentów, a takimi z pewnością są foteliki samochodowe firmy Sparco. Właściwie dobrany fotelik to klucz do bezpieczeństwa naszego smyka oraz uważnej jazdy rodzica. Nasze foteliki dziecięce cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Posiadamy modele w różnych przedziałach wagowych przeznaczone zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Gwarantujemy, że każdy dziecięcy fotelik do samochodu będący w sprzedaży naszego sklepu zapewni maluchowi maksymalną ochronę podczas jazdy. Zapraszamy do zakupów.

Wózki, nosidełka, foteliki w minimen.pl, bezpieczna podróż dziecka w każdym wieku

Wózki, nosidełka, foteliki w minimen.pl to akcesoria dziecięce, które posiadają wszystkie niezbędne homologacje, certyfikaty oraz testy wypadkowe, potwierdzające ich wysoką jakość i wytrzymałość. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl za swój cel i punkt honoru stawia dostarczanie swoim klientom artykułów tylko najwyższej jakości, będących dla nich źródłem satysfakcji i bezpiecznej ergonomii. Zdajemy sobie sprawę, że maluch w każdym środku lokomocji jest narażony na pewne niebezpieczeństwa, dlatego też nasze wózki i foteliki dziecięce zostały stworzone do tego, by to niebezpieczeństwo zmniejszać do minimum. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie. Nasze wózki dziecięce a szczególnie foteliki samochodowe w minimen.pl w stu procentach spełniają także parametry wymagane przez polskie przepisy drogowe w ich kwestii,(także te po kilku ostatnich nowelizacjach). Nasze najwyższej jakości produkty, foteliki samochodowe Sparco, to absolutny top wśród tego typu producentów. Firma Sparco to czołowy producent, od lat projektujący i produkujący technologie bezpieczeństwa w sportach wyścigowych. To także jakość, precyzja wykonania i niebanalny design. Materiały wykorzystane do produkcji naszych fotelików dla dzieci są poddawane szczegółowej selekcji oraz specjalistycznym badaniom. Każdy fotelik posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, ochraniacze chroniące przed uderzeniem bocznym oraz miękkie, bardzo wygodne dla malucha wyściełanie ścianek bocznych. W naszych wózkach i fotelikach Państwa pociechy będą tak bezpieczne, jak to tylko możliwe.

Wózki, nosidełka, foteliki w minimen.pl, stawiamy na jakość, pewność i przyjemną jazdę

Wózki, nosidełka, foteliki w minimen.pl to szeroki zbiór wysokiej jakości wózków dziecięcych oraz fotelików dla dzieci w praktycznie każdym wieku. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wózki spacerowe, które najlepiej sprawdzą się podczas rodzinnych wyjść. To wózki, które będą służyć zarówno jako pojazdy do przewożenia dzieci, jak i bezpieczne podparcie malucha, który uczy się chodzić. Obok nich możemy zaproponować wózki głębokie dla dzieci. To z kolei idealne rozwiązanie dla tych rodziców, którzy lubią chodzić z dzieckiem na zakupy lub są zmuszeni codziennie funkcjonować razem z maluchem w wózeczku, także podczas chłodniejszych pór roku. Posiadamy także wózki dla bliźniąt, dla tych rodziców, których rodzinne szczęście dopisało podwójnie a także wózki wielofunkcyjne dziecięce. To z kolei propozycja dla tych z Państwa, którym zależy na jak najbardziej uniwersalnym modelu. Do wszystkich naszych wózków proponujemy także szereg akcesoriów takich jak osłony przed słońcem, baldachimy, łuki z zabawkami, dodatkowe ozdoby, adaptery do gondoli, naklejki na kółka i inne. Jeśli zaś chodzi o foteliki samochodowe dla dzieci, polecamy szczególnie foteliki samochodowe Sparco. Czyli firmy, która jest jednym z czołowych producentów bezpiecznego sprzętu tego typu dla dzieci i nie tylko. Dla najmłodszych pasażerów, których waga nie przekracza 13 kilogramów, przygotowaliśmy foteliki samochodowe dla niemowląt. Zapewniają one maksymalną ochronę, a do tego umożliwiają karmieni i kołysanie malucha. Ochronią także smyka przed słońcem a nawet dadzą się zamontować na wózku. Z kolei nasze uniwersalne foteliki samochodowe dla dzieci pozwolą rodzicom przewieźć dziecko, a nawet kilka dzieci, o wadze od 0 do nawet 36 kilogramów. Także do naszych fotelików proponujemy wiele akcesoriów, które pomogą uczynić bezpieczna i wygodną jazdę jeszcze bardziej praktyczną. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Wózki, nosidełka, foteliki  Znaleziono 53 produktów.

Podkategorie

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 36 z 53 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a