Trójkołowce

Trójkołowce w minimen.pl, bo na trzech kołach jest bezpieczniej

Trójkołowce w minimen.pl to bezpieczna odmiana tradycyjnych rowerków dwukołowych wybierana przez rodziców, dla których bezpieczna jazda ich malucha jest najważniejsza. Rowerek trójkołowy to idealna okazja do doskonalenia przez malucha wielu umiejętności, dzięki którym szybciej opanuje później naukę jazdy na klasycznym dziecięcym rowerku. W naszym bogato wyposażonym sklepie internetowym oferujemy wytrzymałe i bezpieczne rowerki trójkołowe dla dziewczynek i chłopców w szerokim wzornictwie. Zwolennicy trójkołowych hulajnóg również znajdą coś dla siebie. Oferowane trójkołowce z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom lubiącym spędzać czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy serdecznie do zakupów. Trójkołowce w minimen.pl to bezpieczne pojazdy, wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów w fabrykach uznanych producentów. W naszym sklepie internetowym doceniamy bezpieczeństwo małych cyklistów oraz spokój ich rodziców. Dlatego tez dokładamy wszelkich starań, aby artykuły, które można u nas znaleźć, były starannie wyselekcjonowanymi produktami wysokiej jakości. Wszystkie nasze zabawki posiadają niezbędne atesty, testy wypadkowe oraz certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo dla dzieci. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy.

Trójkołowce w minimen.pl, wspaniała zabawa i nauka na trzech kołach

Trójkołowce w minimen.pl to bezpieczniejsze wersje tradycyjnych dwukołowców, wybierane przez rodziców zazwyczaj na czas nauki jazdy na prawdziwym rowerze. Obecnie na rynku można znaleźć wiele rodzajów tych pojazdów. Oprócz faktu, że różnią się od siebie kolorem i stylizacją, istnieje także kilka szczegółów technicznych, o których warto dla bezpieczeństwa pamiętać. Część trójkołowców posiada bowiem klasyczny napęd łańcuchowy, inne zaś posiadają pedały korbowe umieszczone na przednim kole. Ma to pewne znaczenie oraz wpływ na pozycję dziecka podczas jazdy. W przypadku napędu klasycznego dziecko będzie siedziało prosto, zaś w przypadku napędu korbowego – będzie lekko pochylone do tyłu. Z tego też powodu rowerki mogą się od siebie różnić stopniem zaawansowania samej konstrukcji, rozmiarami i przeznaczeniem. A to z kolei ma wpływ na geometrię całego pojazdu. Warto o tym pamiętać przed wyborem trójkołowca najlepszego dla swojego dziecka.

Trójkołowce w minimen.pl, bezpieczna jazda wielu odmianach

Trójkołowce w minimen.pl to bogaty wybór rowerków trójkołowych, które z pewnością dzieciom przyniosą mnóstwo frajdy. Zaś jeśli chodzi o rodziców – na pewno spełnia ich najsurowsze wymagania względem bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu proponujemy Państwu rowerki trójkołowe dla dzieci w wielu odmianach kolorystycznych i stylizacjach. Są tutaj trójkołowce stylizowane na rowery sportowe, małe samochodziki, a nawet motocykle. Posiadają też wiele akcesoriów takie jak zadaszenia, ochrona przed słońcem czy dodatkowe hamulce oraz uchwyty do sterowania dla rodziców. Wśród naszych trójkołowych pojazdów znajdą Państwo także hulajnogi trójkołowe oraz rowerki trójkołowe 3w1 czyli tak zwane spacerówki dla dzieci. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza.

Trójkołowce   Znaleziono 1 produkt.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 1 jednego produktu
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a