Rowery biegowe

Rowery biegowe w minimen.pl, idealna przymiarka do tradycyjnego roweru

Rowery biegowe w minimen.pl umożliwią małemu cykliście dobry trening przed opanowaniem sztuki jazdy na prawdziwym, „dorosłym” rowerze. Rowerek biegowy wzmacnia mięśnie malucha, rozwija koordynację i umiejętność utrzymania równowagi, dzięki czemu w przyszłości dziecko bez problemu opanuje jazdę na klasycznym rowerze z pedałami. W naszym bogato wyposażonym sklepie z zabawkami i akcesoriami dla dzieci, oferujemy rowerki biegowe renomowanych firm w atrakcyjnych cenach i modnym wzornictwie – nawiązującym do barwnej, dziecięcej stylistyki. Serdecznie zapraszamy do zakupów wszystkich rodziców przyszłych cyklistów.

Rowery biegowe w minimen.pl, wspaniali towarzysze rodzinnych spacerów

Rowery biegowe w minimen.pl to idealna zabawka, która nauczy Państwa dzieci równowagi oraz będzie stanowić świetną zaprawę do nauki jazdy na tradycyjnym rowerze. To także świetna alternatywa dla rowerów z bocznymi kółkami zazwyczaj używanymi do tej nauki. Jazda na rowerku biegowym nie należy do trudnych. Jest jej się w stanie nauczyć już dwuletnie dziecko. Rowerki takie mają same zalety – dostarczają ruchu fizycznego oraz ćwiczą u malucha równowagę, sylwetkę i koordynację kończyn. Poza tym jazda będzie dla niego świetna rozrywką podczas rodzinnych spacerów i wyjść. Nie będzie się podczas nich nudził. Faktu, że szybciej nauczy się jeździć na zwykłym rowerze, nie trzeba chyba przypominać. Jeśli dziecko dopiero zaczyna swą przygodę z rowerkiem, warto wybrać model z blokadą kierownicy.

Rowery biegowe w minimen.pl, rowerki, skutery, motocykle...

Rowery biegowe w minimen.pl to bardzo szeroki wybór pojazdów biegowych dla dzieci. Każdy z nich to wysokiej jakości produkt, który z pewnością pokochają Państwa maluchy. W naszej ofercie znajdą Państwo rowerki biegowe praktycznie we wszystkich kolorach i odmianach. Są one produkowane przez uznanych producentów i całkowicie bezpieczne. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno rowerki biegowe tradycyjne z tworzywa sztucznego, jak i dużo bardziej popularne rowerki biegowe drewniane. Te drugie szczególnie w ostatnich latach cieszą się coraz większa popularnością, głównie ze względu na mniejszą wagę. Duża część z nich jest stylizowana na zwierzątka, dinozaury czy rowery sportowe.

Rowery biegowe w minimen.pl to także bardziej unikalne pojazdy dla małych rowerzystów. Wśród nich możemy polecić między innymi rowerki biegowe z kaskiem oraz rowerki biegowe z hamulcem. Nie są to oczywiste dodatki w tradycyjnych zestawach z rowerkami, do których zazwyczaj trzeba je dokupić. W tym przypadku wszystko otrzymujemy razem z pojazdem. Dla rodziców, którym hamulec i kask nie wystarczą, i pragną jeszcze bardziej bezpiecznej zabawy dla swojego dziecka, przygotowaliśmy rowerki biegowe trzykołowe oraz rowerki biegowe czterokołowe. Dzięki trzem lub czterem kółkom rowerek będzie stał prosto i maluch z pewnością nie straci na nim równowagi. Z kolei dla najmłodszych, świadomych koneserów motoryzacji, przygotowaliśmy rowerki biegowe stylizowane na inne pojazdy. To dosyć młoda linia rowerków biegowych dla dzieci, w której polecić możemy rowerki biegowe skutery oraz rowerki biegowe motocykle. Nasz maluch z pewnością zrobi wrażenie na placu zabaw wjeżdżając nań rowerkiem motocyklem lub skuterem. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza!

Rowery biegowe   Znaleziono 23 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 23 z 23 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a