Jeździki

Jeździki w minimen.pl, solidne wsparcie podczas nauki chodzenia

Jeździki w minimen.pl to duży wybór zabawek dla najmłodszych fanów jazdy na dwóch i większej ilości kółek. Chodziki i jeździki to idealne zabawki dla maluchów do lat 3, w przyjemny sposób ćwiczą mięśnie ich nóżek, uczą koordynacji oraz zachowania równowagi. W naszym bogato wyposażonym sklepie oferujemy wygodne, bezpieczne i kolorowe jeździki dla dzieci. Wielość dostępnych modeli (samochodziki, lokomotywy, motorki, quady, różne zwierzątka) sprawia, że każdy kilkulatek znajdzie idealny pojazd dla siebie. Zapraszamy serdecznie do zakupów.

Jeździki w minimen.pl, pewne pierwsze i kolejne kroki

Jeździki w minimen.pl to zabawki, które od samego początku będą wspierać Państwa maluchy w nauce chodzenia. W życiu każdego dziecka nadchodzi moment, kiedy zaczyna ono raczkować, później samodzielnie wstawać, aż w końcu zaczyna stawiać pierwsze mniej lub bardziej pewne kroki. Proces ten warto obserwować oraz od początku próbować podsuwać maluchowi odpowiednie zabawki, które dodadzą mu pewności siebie i pomogą złapać równowagę. Jeździki to bez wątpienia zabawki, które od samego początku będą mu w tym pomagać. Na początku takie jeździki będą pewnie służyły dziecku jako pchacze i dziecko będzie się nimi głównie podpierać lub na nich wspierać. Z czasem, kiedy dziecko nabierze nieco pewności siebie, jeździki staną się środkiem lokomocji oraz sposobem na poruszanie się po domu lub na zewnątrz. Nasze jeździki z pewnością będą ulubionymi kompanami zabaw Państwa smyków. Serdecznie zapraszamy.

Jeździki w minimen.pl, bezpieczna nauka chodzenia i zabawa

Jeździki w minimen.pl to bogaty wybór mini pojazdów, które pomogą państwa dziecku w nauce chodzenia, jednocześnie dając smykowi mnóstwo zabawy i prawdziwej frajdy. W naszym sklepie przygotowaliśmy przekrój artykułów, które zaspokoją Państwa najbardziej wyśrubowane wymagania i oczekiwania w kwestiach bezpieczeństwa i użyteczności. Wśród naszych jeździków znajdą Państwo między innymi pojazdy stylizowane, takie jak jeździki quad, jeździki samochody czy jeździki pociągi. Dla dziewczynek przygotowaliśmy jeździki zwierzątka. Małym księżniczkom możemy polecić oryginalne pojazdy jakimi z pewnością są jeździki princess. Z kolei małym fanom motocykli możemy doradzić nasze jeździki motory.

Rodzicom, którzy dużą rolę przywiązują do absolutnego bezpieczeństwa malucha i chcą mieć pod kontrolą pierwsze poważniejsze kroki swego dziecka, polecamy serdecznie jeździki z uchwytem. Pozwolą one mieć dziecko na oku podczas korzystania z małego pojazdu, zaś nieco uspokoić naszego malucha pozwolą ich specjalne wersje czyli jeździki z bujakiem. Z kolei dla tych klientów, którzy szukają bardziej wielofunkcyjnych pojazdów pomagających w nauce chodzenia, mamy między innymi jeździki 3w1 a nawet jeździki 4w1. Posiadamy także całe wielofunkcyjne zestawy takie jak choćby zestawy jeździk i hulajnoga dla dzieci. Znajdą u nas Państwo także pchacze dla dzieci takie jak kaczuszki, pingwinki, dinozaury czy kurki. Z pewnością zachęcą one maluchy do stawiania kolejnych kroków. Do wszystkich pojazdów w tej kategorii prowadzimy też akcesoria takie jak dodatkowe klaksony, sygnały świetlne czy przyczepki. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza.  

Jeździki   Znaleziono 67 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 36 z 67 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a