Gokarty

Gokarty w minimen.pl, idealne połączenie jazdy z wysiłkiem fizycznym dziecka

Gokarty w minimen.pl to ciekawa alternatywa wobec quadów i pojazdów elektrycznych dla dzieci, która cieszy się w ostatnich czasach coraz większą popularnością. Choć istnieją także gokarty z akumulatorem, częstszym wyborem są gokarty na pedały, napędzane siłą mięśni naszego smyka. To idealne rozwiązanie dla tych rodziców, którzy chcieliby kupić dziecku pojazd, ale niekoniecznie z napędem elektrycznym. Taki, który miałby dawać dziecku frajdę, jednocześnie zapewniając mu ruch i wysiłek fizyczny. Gokarty na pedały to także większe bezpieczeństwo dziecka, które w takim pojeździe, odwrotnie niż w przypadku pojazdów elektrycznych, nie rozwinie zbyt wielkich prędkości. Sklep minimen.pl zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą gokartów dla dzieci oraz akcesoriów do nich. Niektóre gokarty w naszym sklepie posiadają mnóstwo udogodnień, takich jak światła, klaksony, a nawet wejścia na sprzęt do odtwarzania muzyki!

Gokarty w minimen.pl, niekończąca się, pyszna i niedroga zabawa

Gokarty w minimen.pl to także ciekawa alternatywa dla rowerów. Napęd na pedały niewiele je zresztą od rowerów różni. Dziecko na gokarcie nauczy się jeździć szybciej, gdyż ten nie wymaga od niego utrzymywana równowagi. Gokarty zazwyczaj stylizowane są na samochody wyścigowe, więc często gokarty to nawet większa frajda niż rowery. Są one znacznie bezpieczniejsze niż quady lub pojazdy elektryczne, dlatego najczęściej rodzice kupują je młodszym dzieciom, które słabiej kontrolowałyby pojazd rozwijający większą prędkość. Z kolei gokarty napędzane siła mięśni są także tańsze w eksploatacji a bawić się można nimi praktycznie bez przerwy. Gokarty, quady lub inne samochodziki na akumulator wymagają jego ładowania, a proces ten może sięgać nawet kilkunastu godzin. Przy częstej zabawie może to być znaczący koszt.

Gokarty w minimen.pl, gokart terenówka, samochód czy mały quad?

Gokarty w minimen.pl to wybór gokartów na pedały, które będą dla Państwa dzieci źródłem wspaniałej zabawy oraz źródłem dobrej kondycji i aktywności fizycznej. Sklep internetowy minimen.pl przygotował dla Państwa pociech między innymi gokarty na pedały dla dzieci a także akcesoria do gokartów dla dzieci. Wśród naszych gokartów znajdą Państwo między innymi gokarty dla dzieci stylizowane na samochody, gokarty terenówki oraz gokarty stylizowane na quady. Wszystkie nasze gokarty to bezpieczne pojazdy wykonane z bezpiecznych materiałów oraz przystosowane do najwyższych norm bezpieczeństwa. Posiadają one zabudowaną przekładnię łańcuchową, umożliwiającą jazdę zarówno do przodu, jak i do tyłu, regulację odległości siedzenia, wysokości kierownicy, amortyzatory oraz gumowe rączki na kierownicy. Opony naszych gokartów są pompowane. W naszej ofercie znają Państwo także akcesoria do gokartów dla dzieci w dużym wyborze. Wśród nich między innymi klaksony do gokartów, trąbki do gokartów oraz liczniki cyfrowe do gokartów. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza na zakupy.

Gokarty   Znaleziono 27 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 27 z 27 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a