Pojazdy

Pojazdy dla dzieci w minimen.pl, bezpieczny sposób na spełnienie dziecięcych marzeń o motoryzacji

Pojazdy dla dzieci w minimen.pl spełnią każde, nawet najbardziej wyszukane marzenie państwa dziecka o własnym pojeździe takim jak, rower, hulajnoga, skuter, a nawet quad! Uwaga, jedzie mały rajdowiec! Z prędkością światła pokonuje wzniesienia prowadząc swój jeep lub samochodzik, rowerek trójkołowy, jeździk-pchacz lub hulajnogę. Do wyboru ma też traktory, motocykle i inne ciekawe pojazdy dla dzieci! Dostosuje je do wieku, wagi oraz potrzeb. I tylko w oddali słychać głos mamy krzyczącej "Zwolnij, gdzie tak pędzisz?!" Jazda na rowerku, hulajnodze, gokarcie czy quadzie to ogromna frajda, ale to, co w czasie jazdy jest zdecydowanie najważniejsze, to bezpieczeństwo dziecka. W sklepie internetowym minimen.pl satysfakcja, zadowolenie i przede wszystkim absolutne bezpieczeństwo naszych małych klientów, i ich rodziców, są dla nas priorytetem. Dlatego też wszystkie pojazdy, które znajdą Państwo na stronach naszego sklepu, to produkty całkowicie bezpieczne. Każdy z nich posiada odpowiednie atesty, testy wypadkowe, certyfikaty bezpieczeństwa oraz badania, które zapewniają, że nadają się dla dzieci. Wiele z nich posiada dodatkowe systemy zabezpieczające dziecko przed zrobieniem sobie krzywdy, takie jak amortyzatory, blokady skrętu kierownicy i inne. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza.

Pojazdy dla dzieci w minimen.pl, od rowerka biegowego do roweru tradycyjnego

Pojazdy dla dzieci w minimen.pl pozwolą dobrać odpowiedni pojazd praktycznie do każdego wieku i sfery zainteresowań dziecka. Rozpoczynając od najmłodszych rajdowców, których wierzchowce będzie jeszcze napędzać siła mięśni ich rodziców, polecamy serdecznie nasze pchacze dla dzieci, ciągacze dla dzieci oraz jeździki dla dzieci. Wśród nich znajdą Państwo bogaty wybór ciągaczy i pchaczy kaczuszek, dinozaurów czy pingwinków. To wspaniały sposób na bezpieczne zapoznanie malucha z urokami jazdy stylizowanym jeździkiem samochodzikiem, traktorem, ciężarówką a w przypadku dziewczynek – jednorożcem. To także dobra opcja dla rodziców, którzy nie chcą puszczać malucha wolno i wolą mieć go na oku.

Dla maluchów, które nie potrafią już spokojnie usiedzieć w pchaczu lub jeździku, przygotowaliśmy rowerki biegowe dla dzieci. To zabawka, idealnie wprowadzająca w świat dziecięcej motoryzacji. Będzie stanowić świetną zaprawę do późniejszej nauki jazdy na tradycyjnym rowerze, jednocześnie dostarczając ruchu fizycznego oraz ćwicząc u malucha równowagę, sylwetkę i koordynację kończyn. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rowerków w różnych kolorach, z różnych materiałów, stylizowanych odpowiednio dla chłopców i dziewczynek. Wśród nich także rowerki trójkołowe i rowerki czterokołowe, dla rodziców chcących zapewnić maluchowi maksymalne bezpieczeństwo. Zaś dla zwolenników tradycyjnych metod nauki jazdy na rowerze, przygotowaliśmy rowery z bocznymi kółkami.

Kolejnym etapem w motoryzacyjnym rozwoju naszego smyka będą z pewnością hulajnogi dla dzieci oraz skutery dla dzieci. W sklepie internetowym minimen.pl mamy tego świadomość, dlatego wychodzimy naprzeciw oferując bogatą ofertę tych pojazdów dla dzieci. Oferujemy hulajnogi dziecięce w wielu oryginalnych kolorach i stylizacjach. Ponadto także hulajnogi dwukołowe oraz hulajnogi trójkołowe dla dzieci. Duża część z nich to oryginalne rozwiązania, nierzadko na licencji popularnych bajek, postaci lub kreskówek. Po zabawie z hulajnogą dziecko z pewnością zapragnie wypróbować tradycyjne rowery dla dzieci i rowerki dla dzieci. W ich przypadku także posiadamy szeroki wybór. Znajdą Państwo u nas zarówno modele klasyczne, jak również rowerki trójkołowe a nawet rowerki czterokołowe.

Pojazdy dla dzieci w minimen.pl, poważny sprzęt doświadczonego małego kierowcy

Doświadczony kierowca szybko zacznie z utęsknieniem spoglądać na bardziej zaawansowane skarby dziecięcej motoryzacji, takie jak traktorki dla dzieci, a wkrótce także gokarty i quady. Nasz traktory dla dzieci to zarówno wersje z przyczepką i łyżką jak i bez. Są one najczęściej stylizowane na zabawkowe koparki, transportowce, spychacze i wywrotki. Z kolei nasze quady dla dzieci to spełnienie marzeń każdego małego off-road’owego rajdowca. Nasze quady to solidne maszyny, które z łatwością pokonują nawet wysokie wzniesienia, rowy, trawiaste tereny, kałuże czy drogę usypaną żwirem. Są jednocześnie zupełnie bezpieczne. Posiadamy także elektryczne skutery dla dzieci oraz motory dla dzieci na akumulator. To dobre alternatywy dla potężnego i nieco ciężkiego quada. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno modele stylizowane na ścigacze, jak i wierne repliki motocyklowych klasyków. Najmłodszym fanom wyścigów polecamy nasze gokarty dla dzieci. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

Pojazdy w minimen.pl to także osobna i bardzo bogata kategoria zawierająca akcesoria do pojazdów dla dzieci. Czego tutaj nie ma! Poczynając od tych odpowiadających za bezpieczeństwo dziecka, polecamy nasze rękawiczki rowerowe dla dzieci oraz kaski dla dzieci. Jazda to ogromna frajda, ale bezpieczeństwo to absolutny priorytet. Posiadamy akcesoria do praktycznie dziecięcego pojazdu. Dysponujemy wieloma opcjami stylizacyjnymi dla dziecięcych traktorków. Posiadamy na przykład specjalne przyczepki do traktorów dla dzieci – takimi jak zabawkowe wywrotki, piaskarki, łyżki spychacza, a nawet brony i pługi w wersjach rolniczych. Znajda państwo u nas także bardziej „profesjonalne” akcesoria do poważniejszych dziecięcych pojazdów takie jak, linki holownicze, klaksony, światła migające, koguty, łyżki do spychaczy, łańcuchy śnieżne na koła, znaki drogowe, liczniki oraz prędkościomierze do gokartów. To, a także wiele, wiele więcej, tylko w sklepie internetowy minimen.pl. Serdecznie zapraszamy!

Pojazdy  Znaleziono 232 produktów.

Podkategorie

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 36 z 232 produktów
Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a