Torby i plecaki

Torby i plecaki w minimen.pl, zdrowa droga do szkoły i z powrotem

Torby i plecaki w minimen.pl pozwolą Państwa dzieciom w zdrowy i ergonomiczny sposób transportować do szkoły i z powrotem wszystkie niezbędne książki, zeszyty i akcesoria. Nasze torby i plecaki każdemu młodemu uczniowi zapewnią wygodę i bezpieczeństwo. Plecak szkolny to przecież niezbędny element nauki szkolnej. Powinien być wygodny, pojemny i pomagać utrzymywać dziecku w zdrową postawę kręgosłupa. To właśnie do plecaka dziecko spakuje podręczniki, zeszyty, piórnik, buty zamienne, drugie śniadanie i… przede wszystkim dobry humor! Z naszymi torbami i plecakami tego ostatniego z pewnością nie zabraknie. Plecak kupiony u nas stanie się najlepszym przyjacielem Państwa smyka. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Torby i plecaki w minimen.pl, na co zwracać uwagę przy kupnie?

Torby i plecaki w minimen.pl posłużą z pewnością więcej niż jeden rok szkolny. Na co zatem najbardziej powinniśmy zwrócić uwagę podczas jego kupna? Choć o wyglądzie i designie zazwyczaj decyduje nasz smyk, my jako rodzice powinniśmy dopilnować, żeby reszta była także bez zarzutu. Dobry plecak powinien być przede wszystkim sztywny, a konkretnie mieć sztywne plecy (może to być nawet efekt zastosowania aluminiowego stelaża). Sztywne plecy to klucz do właściwej postawy naszego dziecka i zdrowia jego kręgosłupa. A biorąc pod uwagę łączny ciężar dzisiejszych podręczników wraz z zeszytami, jest to sprawa, której nie powinniśmy bagatelizować. Druga ważna sprawa to szelki, które powinny być szerokie i miękkie. Wpijające się szelki mogą być tak samo niewygodne i wpływać na postawę jak nie dość sztywny tył plecaka. Ważną cechą dobrze dobranego plecaka jest także jego lekkość. Normy europejskie wskazują wagę na poziomie 1200 do 1400 gram. Choć sztywność to priorytet, nawet kosztem wagi plecaka, to warto spróbować znaleźć złoty środek pomiędzy nią, a wagą tego przyboru. Warto też pamiętać, żeby plecak lub torbę dobierać zawsze do wzrostu dziecka. Źle dobrany będzie dziecko ocierał i zakłócał utrzymywanie prawidłowej postawy. Warto zadbać także o funkcjonalność plecaka – najlepiej wybierać taki z dużą ilością przegródek i kieszeni. Dzięki temu plecak będzie dla dzicka akcesorium ciekawy i nieco tajemniczym. Oczywiście musi być obowiązkowo wyposażony w odblaski!

Torby i plecaki w minimen.pl, zdrowa postawa, ergonomia i wytrzymałość

Torby i plecaki w minimen.pl to akcesoria szkolne, które pomieszczą w sobie wszystkie niezbędne przybory szkolne. A nawet więcej! W naszym sklepie posiadamy wybór pojemnych i zdrowych w noszeniu plecaków dla młodszych i starszych dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy nasze torby szkolne i plecaki szkolne dla dzieci. U nas ich wybór jest naprawdę ciekawy. W zależności od wzrostu, wagi i upodobań dziecka, możemy Państwu zaproponować zarówno tradycyjne plecaki szkolne, jak i ich bardziej wyszukane wersje, takie jak plecaki szkolne ze sztywnymi plecami, plecaki szkolne xl czy nawet plecaki szkolne wodoodporne. Zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo dzieci lubią zwierzaki, dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalny wybór z serii plecaki szkolne zwierzęta. Wśród nich znajdą Państwo między innymi plecaki liski, plecaki króliki, plecaki pingwiny oraz plecaki wiewiórki. Z kolei w serii plecaków wodoodpornych, z dziećmi z pewnością zaprzyjaźnią się plecaki ryby, plecaki homary oraz plecaki ośmiorniczki. Polecamy także worki szkolne dla dzieci. Wszystkie nasze produkty w tej kategorii to artykuły przyjazne dzieciom, ze zdrowych materiałów, dbające o ich postawę i kręgosłup.

Torby i plecaki   Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a