Pomoce

Pomoce w minimen.pl, jeszcze bardziej kreatywny proces nauczania

Pomoce w minimen.pl to zestaw pomocnych akcesoriów i przyborów, które ułatwią Państwa dziecku pierwsze dni w szkole spędzone choćby na nauce czytania i liczenia oraz powtarzanie nabytych umiejętności w domu. To nowoczesne pomoce, dzięki którym maluch w łatwy i przystępny sposób pozna na przykład tajniki składania literek i cyferek a później także innych dziedzin wiedzy. W minimen.pl staramy się łączyć funkcjonalność i pragmatyzm klasycznych pomocy dydaktycznych z najnowszymi zdobyczami nauki i techniki w taki sposób, aby zaproponować Naszym Klientom najlepszą ofertę dostępną na rynku zabawek i przyborów szkolnych. Z naszymi pomocami szkolnymi nauka będzie dla Państwa dziecka czystą przyjemnością. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Pomoce w minimen.pl, wartościowe uzupełnienie podstawowego toku nauczania

Pomoce w minimen.pl będą stanowić także funkcjonalne i użyteczne dopełnienie właściwego toku nauki Państwa smyka. „Poważna” nauka w szkole państwowej może być utrwalana i powtarzana poprzez domową zabawę. Pozwoli to z jednej strony na zapamiętywanie przez dziecko tego, czego nauczyło się w szkole, z drugiej strony na utrwalanie, a także poszerzanie materiału o nowe ciekawe elementy. Dobre pomoce naukowe powinny przecież przede wszystkim zachęcać dziecko do dalszej nauki i w przystępny sposób ułatwiać czasami niezupełnie łatwe zagadnienia. W naszym sklepie internetowym stawiamy sobie za cel udostępnienie Państwu takich pomocy szkolnych i naukowych, z którymi kontakt pozwoli Państwa dziecku wynieść jak najwięcej wiedzy. Serdecznie zapraszamy.

Pomoce w minimen.pl, funkcjonalność, pragmatyzm, kreatywność

Pomoce w minimen.pl to wybór drobnych akcesoriów które zainspirują Państwa dziecko i rozwiną jego kreatywność. Nasze pomoce naukowe – zabawki oferują maluchowi wspaniałe możliwości rozwoju zarówno wzrokowego jak i manualnego. Każda z naszych pomocy wniesie coś nowego do życia i procesu nauki dziecka. Ponadto nasze akcesoria cechuje rewelacyjna jakość wykonania i ciekawe wzornictwo oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dla naszych najmłodszych pasjonatów nauki przygotowaliśmy stabilne, dwustronne tablice magnetyczne dla dzieci. To wspaniały sposób na łączenie domowej nauki z dobrą zabawą. Nasze tablice są wyposażone w szereg przegródek na przybory do pisania. W komplecie znajdują się także: flamaster, kreda i kolorowe literki. Nasze tablice magnetyczne są z jednej strony pokryte powierzchnią przyciągającą, z drugiej są po prostu normalnymi tablicami szkolnymi. Na stronie magnetycznej maluchy mogą wieszać literki i cyfry, oraz pisać flamastrami, po drugiej bez żadnych ograniczeń rysować lub pisać kredą. Także z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy zestawy literki magnetyczne duże oraz cyferki magnetyczne duże. Dzięki nim dzieciaki będą mogły uczyć się czytać i pisać poprzez wieszanie znaków alfabetu i cyfr na tablicy lub na domowej lodówce. Także właśnie im najbardziej przydadzą się oferowane w naszym sklepie tablice znikopisy kolorowe dla dzieci. To wspaniałe i oryginalne, edukacyjne zabawki wykorzystujące właściwości magnetyczne występujących w przyrodzie pierwiastków. W czasie użytkowania znikopisów, obserwujemy zjawisko przyciągania różnokolorowych, metalowych drobinek przy pomocy długopisu magnetycznego. Dzięki czemu na tablicy powstają różnego rodzaju wzory i formy, tworzące swego rodzaju magnetyczne rysunki. To bardzo dobre ćwiczenie na rozwój kreatywności i stymulację młodego mózgu. Sklep internetowy z zabawkami minimen.pl serdecznie zaprasza.

Pomoce   Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a