Piórniki

Piórniki w minimen.pl, symbol lat szkolnych w bardziej nowoczesnym wydaniu

Piórniki w minimen.pl to podstawowe wyposażenie każdego małego fascynata nauki. Trudno sobie wyobrazić poważną naukę bez przyborów zgromadzonych w piórniku szkolnym. To przecież w nim dziecko schowa i przechowa swoje pióro, długopisy, ołówki kredki, nożyczki i szereg innych akcesoriów. Mimo coraz częstszej obecności komputera w procesie nauki, stary dobry piórnik wciąż pozostaje niezastąpiony. Bo piórnik szkolny to nie tylko przybór lub akcesorium. To swoisty i osobisty skarbiec dziecka w okresie nauki. To w nim mały uczeń przechowuje swoje maskotki, talizmany, fanty, listy od pierwszych sympatii oraz znalezione na szkolnym boisku skarby. Nasz sklep internetowy pomoże Państwu wybrać taki model, który pomieści zarówno szkolne przybory Państwa dziecka, jak i jego dziecięce marzenia.

Piórniki w minimen.pl, jamnik, tuba, czy rozkładany?

Piórniki w minimen.pl to wybór akcesoriów, które pozwolą Państwa smykowi wybrać piórnik, który stanie się powiernikiem jego największych tajemnic, a jednocześnie przyborem ułatwiającym naukę. Współczesne piórniki dla dzieci dzielą się na dwie główne wersje – piórniki zapinane, wzdłużne oraz te otwierane jak książka. Pierwsza nie posiada żadnego wyposażenia i i jest zazwyczaj doradzany najmłodszym uczniom, gdyż nie wymaga żmudnego wkładania poszczególnych elementów do przegródek i kieszonek oraz przyczepiania ich gumkami. Druga z kolei przypomina nieco kosmetyczkę – tam każdy element ma swoje miejsce i nie powinien go zmieniać. Piórniki otwierane doradza się dzieciom starszym, gdyż układanie elementów uczy je cierpliwości oraz porządku. Ponadto w piórniku rozkładanym poszczególne przybory nie mają ze sobą kontaktu, co ma wiele zalet. W piórniku wzdłużnym typu jamnik lub tuba, kredki i ołówki mogą się ocierać o siebie oraz o ścianki piórnika, co powoduje wzajemne brudzenie. Można za to wszystko szybko do niego wrzucić. Każdy model ma swoje zalety i wady. Który piórnik wybrać? Wybór należy do Państwa, ale przede wszystkim… do Państwa dziecka!

Piórniki w minimen.pl, wersje klasyczne i te bogato wyposażone

Piórniki w minimen.pl sprawią, że zajęcia szkolne Państwa dziecka będą przyjemniejsze. Atrakcyjny piórnik szkolny wraz z dużą ilością akcesoriów z pewnością pobudzą także kreatywność małego ucznia. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć więcej niż jednego typu piórników dla dzieci. Małym pasjonatom nauki proponujemy tradycyjne, klasyczne i estetycznie wykonane piórniki tuby oraz piórniki rozkładane z wyposażeniem. Nasze piórniki tuby to bardzo lekkie, solidnie wykończone i bardzo pojemne gadżety szkolne. Z pewnością pomieszczą wszystkie niezbędne szkolne przybory, jak ołówki, kredki, gumki czy temperówkę. Poza tym są wykonane z materiału, który łatwo się czyści i jest odporny na wilgoć.

Z kolei nasze piórniki rozkładane z wyposażeniem zawierają między innymi ołówek, zestaw wielokolorowych kredek, linijkę, podwójną temperówkę i gumkę do ścierania. Posiadają też nożyczki i elastyczne gumki na inne szkolne przybory. Na zewnętrznej stronie rozkładanej klapki znajdują się plany lekcji. Podobnie jak piórniki tuby, te modele są łatwe w myciu i czyszczeniu, ponieważ zostały wykonane z wodoodpornego materiału. Zarówno jedne jaki drugie wersje posiadamy w bogatych wariantach kolorystycznych, często na licencjach i z postaciami z ulubionych kreskówek oraz seriali telewizyjnych. Nasze piórniki z pewnością zadowolą każdego małego ucznia. Sklep internetowy minimen.pl serdecznie zaprasza.

Piórniki   Nie ma produktów w tej kategorii

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a