CHODZIK ROŚNIJ ZE MNĄ SMILY PLAY Powiększ

CHODZIK ROŚNIJ ZE MNĄ SMILY PLAY

AN-0804

5905375806828_MAX

Smily

Dostępność:

Dostawa od:
0,00 zł
brutto

16 Przedmioty

116,73 zł brutto

Opis produktu

Chodzik Smily Play Rośnij Ze Mną zachęca dziecko do nauki chodzenia oraz innych aktywności. Zapewnia maluchowi potrzebną stabilność i bezpieczeństwo. Posiada antypoślizgowy drążek, który bardzo łatwo chwycić, dzięki czemu nie jest potrzebna pomoc rodzica. Zwrotne kółka ułatwiają poruszanie się po domu. Solidnie wykonany chodzik Rośnij Ze Mną służy nie tylko do nauki chodzenia! Z przodu znajduje się cały zestaw interaktywnych zabawek, w tym odczepiane pianinko i telefon. Śmieszne melodyjki, obrotowe kółeczka, przyciski, lusterko i wiele innych akcesoriów zachęci dziecko do zabawy. Dzięki temu chodzikowi maluch odkryje przyjemność płynącą z chodzenia!

Chodzik Smily Play Rośnij Ze Mną rozwija koordynację ruchową i uczy precyzji. Wspiera myślenie przyczynowo-skutkowe dziecka, a także stymuluje zmysły. Pomaga rozwinąć zdolności poznawcze, uczy koncentracji. Jest to interaktywna zabawka, która zajmie malucha na długo. Za każdym razem, kiedy dziecko sięgnie po tę zabawkę, odkryje w niej coś nowego!

Zabawka jest stabilna i wytrzymała, odporna na uszkodzenie. Nie posiada ostrych krawędzi. Nogi chodzika można łatwo zdemontować. Wykonana z bezpiecznych materiałów. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3-36 miesięcy.

Specyfikacja

PłećDziewczynka, Chłopiec, Unisex
Wiek dziecka0-12 miesięcy, 2-3 lata, 1-2 lata
Gwarancja24 miesiące, producenta

Opinie

Napisz opinie

CHODZIK ROŚNIJ ZE MNĄ SMILY PLAY

CHODZIK ROŚNIJ ZE MNĄ SMILY PLAY

Wyprawka Niemowlaka
Blog Minimen\'a